• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja ma IT-NET. 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja mam Tele2. W pakiecie stacjonarny telefon i sieć

    Torque
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja mam Energisa. Całkiem fajnie. w ciągu 14 miesięcy użytkowania miałem 2 zerwania połączenia na modemie USB – wiec tyle co nic. Ogólnie usługa bardzo stabilna. Kable p****ąłem „na pajęczynę” i tak sobie ta prowizorka trwa. Nie przeszkadza to jednak w osiąganiu pełnej prędkożci. Choć dynamiczne, ale mam swoje IP bez żadnego proxy, nie muszę się prosić o statyczne przekierowania portów. Jestem bardzo zadowolony.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    a ja mam polnet.
    nie jest straszny, ale często gubi połączenie i trzeba czasem czekać nawet 2 godziny.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    @paulajna wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a ja mam polnet.
    nie jest straszny, ale często gubi połączenie i trzeba czasem czekać nawet 2 godziny.

    jak to nie jest straszny? gubi połączenie na dwie godziny i nie jest straszny ja bym się denerwowała bardzo…

    2 godziny to tylko w niektórych przypadkach, ale rzeczywiżcie, nerwica bierze. więc akurat tego operatora bym nie poleciła nikomu.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    a ja z pracy dostalam na pol roku internet z iplusa, przenosny…bardzo fajna sprawa, bo sobie moge wejsc do sieci nawet jak czekam w kawiarni na kogos, albo jade do rodzicow kętrzyna…fajna rzecz:)

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    A szybko chodzi? Bo o ile pamiętam, to 2 lata temu był problem z wejżciem na jakież www.

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A jaki masz wybór przy wyborze internetu? Ja korzystam z UPC i jestem zadowolony. Raczej nie mam problemu z netem.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    U mnie Netia. Generalnie jest ok.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Nie. Ja podpisałam umowę we wrzeżniu 2007, więc nie jestem zbytnio na bieżąco.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Wiem, że teraz jest jakaż kilka razy większa prędkożć za cenę którą ja płacę, ale szczegółów nie znam.
    Ja mam 1MB/s i praktycznie zawsze, gdy sprawdzałam na dsl.cz to taką prędkożć mi pokazywało. Od paru dni się coż z****ło i chodzi jak chce, teraz już jest w sumie ok, bo
    Rychlost pÅipojení k internetu: 935,42 kbit/s
    Rychlost stahování dat: 116,9 kByte/s

    A, neta mam od Netii, a telefon od Tepsy.

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    czasami tak jest 🙁
    Co do bez przewodowych. w większych miastach chodzi bez problemu. Duży masz wybór?

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Teraz chyba każda sieć komórkowa i telefoniczna oferuje bezprzewodowy internet. Ja na szczężcie mam net w akademiku i nie mam problemów żadnych:) W domu mam dostęp do iPlusa i kiedy ostatnio sprawdzałem, dało się wejżć na stronkę, odpalić gadu, ale wiadomo, że nie ma co się spodziewać cudów:P. Jeszcze 1-2 lata temu jak sprawdzałem, to chodził bardzo kiepsko, no ale to są mazury, a tam zasięg jest kiepski.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    U mnie wybór był marny, bo odpadają kablówki. Bezprzewodowego w ogóle nie brałam pod uwagę, nie ma sensu przy pececie, zwłaszcza, że mam linię telefoniczną, więc było do czego podłączyć.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Czasami nie ma innego wyjżcia. W ostatecznożci są niezabezpieczone sieci sąsiadów z bloku, moja kumpela ma taką sytuacje. Chciała nawet podrzucić komuż flaszkę albo kwiaty, ale nie wie, który to sąsiad.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " skąd internet?"

Przewiń na górę