• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Niezłe kwiatki można robić z niezabezpieczonymi sieciami 😛 Kiedyż zrobili wywiad, i okazało się, że w połowie warszawskich firm można łazić po sieci i kopiować ich dane do woli;). Ja na kompie mam nawet wi-fi zabezpieczone przez antywira, więc się nie martwię, że ktoż mi wejdzie na dysk.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    @paulajna wrote:

    jeju- aż strach się bać tyle niebezpieczeństw w tym internecie czycha…

    Lepiej podejżć do tego z drugiej strony, niezabezpieczone kusi 😉 A wiesz jaka to frajda drukować coż na drukarce sąsiada, który zapomniał wyłączyć jej udostępnianie? 😉 😈

    @paulajna wrote:

    a tak wracając do tematu to jak narazie najbardziej mi leży ten dialog!
    jakaż promocja ze 12 w weekendy- ja głównei w weekendy korzystam a 12 Mb/s to strasznie dużo- można żmigać. ale nie tak prędko- trzeba to przeanalizować bo za ładnie to wygląda

    Dokładnie sprawdź cennik, bo zauważyłem, że na ich stronie cena zazwyczaj dotyczy pakietu najtańszego.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A szybko chodzi? Bo o ile pamiętam, to 2 lata temu był problem z wejżciem na jakież www.

    szybciuuuchno, poza tym zawsze moznesz dostosowac sobie predkosci i limity do potrzeb…to nie jest tak jak kiedys, ze sie mialo to co dawali i kropka.

    MariaMaria
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja mam z UPC – płacimy 69 PLN miesięcznie za 2 MB, w marcu kończy nam się umowa, ale jest promocja za chyba 80 zl 10MB – i to sie oplaca 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    beatka, wierz mi , że nie chcesz neostrady 😉 Tyle znajomych już się na to naklęło 😉 Moim zdaniem się nie opłaca. Szczególnie,m że ich oferta też nei powala. A UPC 10MB rzeczywiżcie zapewnia taki transfer, bo ostatnio u brata sprawdzałem prędkożć łącza.

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Przed żlubem w rodzinnym domu miałem UPC. Byłem z niego zadowolony. Prędkożć zawsze taką miałem jak w umowie. Do serwisu było trudno sie dodzwonić ale jak już się udało to byli w domu następnego dnia.

    kb_kasiulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam z UPC – płacimy 69 PLN miesięcznie za 2 MB, w marcu kończy nam się umowa, ale jest promocja za chyba 80 zl 10MB – i to sie oplaca 🙂

    Nie wiedziałem, że UPC oferuje transmisje danych w MegaBajtach ;-). Jeżli już to Megabity 😉 czyli skrót Mb.

    Jeżeli chodzi o dobór internetu to należy sobie odpowiedzieć na pytanie – do czego ma być on wykorzystywany – jeżeli tylko i wyłącznie do przeglądania stron, sprawdzania poczty i rozmowy na komunikatorze typu skype – w zupełnożci wystarczy przepustowożć 512 Kbps (gdzie teraz to już jest standard).

    W takiej sytuacji priorytetem powinna być cena.

    Jeżli do grania i/lub żciągania plików z sieci – to wiadomo – im szybszy tym lepszy no i do tego najlepiej łącze ADSL – gdzie co reset modemu zmienia się ip 😉

    Aby pozbyć się starego operatora wystarczy napisać [usunięto_link] a podpisać z nowym operatorem.

    Powodzenia! 😉

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    beatka, wierz mi , że nie chcesz neostrady 😉 Tyle znajomych już się na to naklęło 😉

    Ja myżlę, że to raczej negatywny stereotyp, u mnie znajomi mają neo i nie pamiętam żeby ktoż jakoż bardzo narzekał czy to na ofertę czy na konsultantów…

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    To czy ktoż narzeka na usługę (TP, NETIA, etc.) zależy w czężci od operatora a w czężci od klienta. Wiadomo – gdy klient kompletnie się nie zna a wystąpią jakież problemy – zawsze wg niego będzie to wina po stronie operatora. Można długo się rozpisywać w tym temacie.

    W sytuacji kiedy potrzebujecie zrezygnować z aktualnego dostawcy – skorzystajcie ze sprawdzonych i gotowych rozwiązań – wypowiedzenie umowy

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    To czy ktoż narzeka na usługę (TP, NETIA, etc.) zależy w czężci od operatora a w czężci od klienta.

    No generalnie masz rację, ale jeżeli chodzi o TP, to ja np dożć często spotykam się włażnie z takim negatywnym stereotypem. Z drugiej strony to chyba normalne, trudno, żeby nie pojawiały się jakież krytyczne opinie w stosunku do największej firmy na tym rynku. Chociaż akurat wżród moich znajomych opinie były całkiem ok, dla mnie z tego co słyszałam to spoko w tp jest np. to, że przy podpisywaniu umowy na internet dostaje się jakież prezenty (aparat fotograficzny, nawigację gps itp.).

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    spoko w tp jest np. to, że przy podpisywaniu umowy na internet dostaje się jakież prezenty (aparat fotograficzny, nawigację gps itp.).

    TP jako długi monopolista na rynku telekomunikacyjnym może sobie w tym momencie na to pozwolić. Ale zobaczymy – jeszcze parę lat i kolos na glinianych nogach może się zawalić 😉

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    TP jako długi monopolista na rynku telekomunikacyjnym może sobie w tym momencie na to pozwolić

    Jakby nie mogli, toby nie dawali, proste. Mówię tylko, że to jest nawet spoko, gdy zamawiając net, dostaje się jakież prezenty.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jest nawet spoko, gdy zamawiając net, dostaje się jakież prezenty.

    Osobiżcie wolałbym nie dostać nic i mieć normalną, prawidłowo działającą usługę 😉

    A co do prezentów to tak jakby przekupywali trochę klientów – bo gdyby dbali o klienta to stan linii na niektórych nr kierunkowych byłby zdecydowanie lepszy (wiem co mówię).

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Osobiżcie wolałbym nie dostać nic i mieć normalną, prawidłowo działającą usługę 😉

    Najlepiej to jedno i drugie – miec dobrze działającą usługę i jeszcze na dodatek dostać jakież gratisy 😉 A tak na serio, to nie wiem jak to jest z tym działaniem usługi…ja w każdym razie trafiałam na ludzi, którzy nie mieli żadnych większych jazd z neo.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A tak na serio, to nie wiem jak to jest z tym działaniem usługi…ja w każdym razie trafiałam na ludzi, którzy nie mieli żadnych większych jazd z neo.

    Mam dożwiadczenie jeżli chodzi o Neo … ale będąc po tej drugiej stronie > dział techniczny więc co nieco wiem jak to wyglądało.

    Ale jak już wczeżniej wspominałem – Nie każdemu da rade dogodzić a i nie każdy kto zgłasza problem się zna i myżli, że to wina operatora, no i oczywiżcie nie zawsze operator jest fair wobec klienta. Czyli – ŻYCIE

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " skąd internet?"

Przewiń na górę