skarga do plci kobiecej

  • Autor
    Odp.
  • samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    jestesmy plcia brzydka, placimy za sex, staramy sie o was, jak wejdziemy na czat zadna do nas niezagada, jesli chcemy sie zaspokoic to nie mamy takiej mozliwosci, chyba ze oklamujac dziewczyne ze kochamy, niemamy prawa do darmowej przyjemnosci niemowiac o dostaniu jeszcze kasy za to, nie dostajemy zupelnie nic od plci kobiecej, wiec dlaczego jeszcze istniejemy?

    dodane 29lis2009:
    niechce mi sie pracowac wiedzac ze kasa i wszystko i tak jest ku zaspokojeniu plci kobiecej, nie mam sily zyc niechce nic robic, wiedzac ze i tak korzysta z tego plec kobieca, niechce bajerowac kupowac zadnych kwiatow, czcic dzien kobiet i szanowac kobiety, nie mam za co ich kochac
    _________
    mowia ze trzeba umieć dawac a nie tylko brac

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wal sie na ryj.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    😆
    Bingo! 😆 😆 😆 😆 😆

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dlaczego jeszcze istniejemy?

    po to, żeby nas uszczężliwiać, dogadzać, zaspokajać i spełniać nasze zachcianki. Wymieniac dalej?

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    około weekendowe biadolenie rozgoryczonego facecika.. 🙄

    geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Jeżli większożć facetów robi z siebie frajerów dającym kobietom do zrozumienia: „możesz mnie mieć kiedy chcesz, to tylko od Ciebie zależy czy będziemy razem”, to nie ma się czemu dziwić, że one to wykorzystują 8)

    [usunięto_link] wrote:

    wal sie na ryj.

    😆

    IdaSierpniowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    dlaczego jeszcze istniejemy?

    Też się dziwię… 😀

    Zly
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wal sie na ryj.

    Parvati .
    Nic dodac nic ujac.
    Jak czytam niektore teksty” Meskie” to az mi wstyd ze jestem samcem

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli większożć facetów robi z siebie frajerów dającym kobietom do zrozumienia: „możesz mnie mieć kiedy chcesz, to tylko od Ciebie zależy czy będziemy razem”, to nie ma się czemu dziwić, że one to wykorzystują

    a z czym tu do czego mowa jesli i tak zyjemy po to aby:

    [usunięto_link] wrote:

    po to, żeby nas uszczężliwiać, dogadzać, zaspokajać i spełniać nasze zachcianki. Wymieniac dalej?

    to mam byc takim co to sie niedaje wykorzystac? one tez musza byc takie aby sie niedawac wykorzystac? czy moga byc na luzie?

    geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a z czym tu do czego mowa jesli i tak zyjemy po to aby:

    [usunięto_link] wrote:

    po to, żeby nas uszczężliwiać, dogadzać, zaspokajać i spełniać nasze zachcianki. Wymieniac dalej?

    Jeżli nie widzisz tutaj ironii, to ja na nic nie poradzę.

    Po prostu kobiety zazwyczaj lubią kiedy się za nimi faceci uganiają jak pieski, bo to utwierdza je w przekonaniu, że są fajne 😆 , ale generalnie nie przepadają/nie szanują samych piesków, bo facet, którego można mieć na każde zawołanie to żadna atrakcja. Dopiero jak się nie trafi nic lepszego, decydują się na opcję rezerwową w postaci takiego adoratora, który przecież zrobi dla nich wszystko i zareaguje na każdego focha, jakkolwiek byłby nieuzasadniony, bo przecież ona go łaskawie wybrała.

    Jeżeli wydajesz kasę, jak to sam mówisz, „ku zaspokojeniu płci kobiecej” to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo sam tę kasę wydajesz.

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a z czym tu do czego mowa jesli i tak zyjemy po to aby:

    [usunięto_link] wrote:

    po to, żeby nas uszczężliwiać, dogadzać, zaspokajać i spełniać nasze zachcianki. Wymieniac dalej?

    Jeżli nie widzisz tutaj ironii, to ja na nic nie poradzę.

    On jest jak perpetuum mobile. Nieustannie się pogrąża, żmiesząc w każdym pożcie swoją tępotą 🙂

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Tak się zastanawiam, dlaczego jeździcie po samku?:) Facio ma stricte racje w każdym aspekcie tego, czego pisze. Są faceci, którzy akceptują ten stan rzeczy, ba nawet nie próbują myżleć podobnie do samka… tymczasem samk dostaje tzw. wpierdziel od płci przeciwnej w momencie, kiedy obnaża kobiety do szpiku kożci… 🙂

    samk trzymaj się chłopie, jestem z Tobą 😀 (jako przyjaciel myżli – żeby nie było, że jestem gejzerem :lol:)

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tak się zastanawiam, dlaczego jeździcie po samku?

    Bo nas nie kocha, nie docenia, nie rozpieszcza, nie chwali, nie kupuje prezentów, nie komplementuje, nie czci, nie wielbi, nie wznosi pod niebiosa, nie usługuje…… itd itp

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    dokanczajac, bo niegram w ich grze , tak samo jak ich partner zmeczy sie w ich zawodach to zmieniaja go na lepszego, milosc nie jest juz najwazniejsza, zbyt wielkie pokusy zawladnely
    .bo sprzeciwiam sie zdaniu kobiet ze mezczyzna ktory placi jest wykorzystywany przez kobiete i upokorzony, wedlug kobiet to mezczyna wykorzystuje dajac jej marne grosze i upokarza ja
    .z takim podejsciem, ze szczeroscia i uparciem przy trzymaniu sie swoiej prawdy niebede mogl nigdy normalnie z
    .gdy poslalem to swoje myslenie na forum nastolatek zostalym zdeptany i wyzwany za szowinistyczna swinie
    .z moich glebszych przemyslen, z jednej strony mam racje z drugiej postepuje wbrew natury, bo rola samca jest wiadome
    .ale tym mysleniem mozna by wymagac od plci kobiecej roli samicy ale czy to by bylo rodzenie dzieci?
    .cokolwiek jesli by wymagac od plci kobiecej spotkaloby sie to z oburzeniem, wiec plec meska ma prawo sie oburzyc jesli kobieta traktuje plec meska jako zaspokajacza jej cyt. Zauroczonej

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    „Dokańczając” 😆 ten temat proponuję byż zerknął do słownika, bo twoja gramatyka, ortografia i interpunkcja są na poziomie pierwszoklasisty! 😯

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " skarga do plci kobiecej"

Przewiń na górę