Sklep Internetowy z bielizna Triumph

  • Autor
    Odp.
  • lolita789
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czeżć. Z racji ze nie wiedziałam gdzie mam zapytac o opinie trafiłam tutaj.
    Znalazłam internetowy sklep z bielizna w bardzo dobrych cenach. Ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego towaru.
    Adres do sklepu : tradepoint

    Widzę fajne modele szczególnie interesują mnie minimzery ze względu na to że mam troszeczkę kochanego ciałka 😉

    Czy ktoż może robił w tym sklepie zakupy i czy warto tam kupić ? bardzo prosiła bym o opinie.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia. jupi

    edit
    jakubek

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    @DesperateHouswife wrote:

    Jeżli to jest sklep z ofetrtą tylko triumpha i nie mają żadnej dobrej marki (typu Freya, Panache, Curvy Kate, Comexim, Dalia, Cleo, dla osób okrąglejszych Elomi) to zdecydowanie trzeba go sobie darować.

    Czy Ty na prawdę powyższe marki uważasz za dobre?? hmmm może ja jestem ignorant ale uważam że marki typu Leyaby, Barbara , Ravage są dobre a te które wymieniłaż hmm raczej normalne.

    lolita789
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W ofercie tradepoint.com.pl oprócz triumpha posiada Intimisimi oraz biustonosze ulla dessous ( marka niemiecka?)
    Ogolnie od 70A do baaaardzo dużych 105G czy jeszcze wieksze, znalazłam ich na allegro mają niezłe opinie, chyba się skusze, skoro nikt nie kupował musze sama chyba sporobować 🙂 ale poczekam jeszcze kilka dni.

    A biustonosze samanta ? zna ktoż markę, ja szłysze pierwszy raz.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Dla mnie wszelkie sondy czy opinie na blogach wybacz ale nie są miarodajne.
    Szczególnie jak ktoż reklamuje w ten sposób swój blog 💡

    Wszystko ładnie pięknie co mówisz ale….
    Nie jest miarą dobrej firmy bieliźniarskiej robienie tzw pełnej rozmiarówki ponieważ od „nietypowych ” rozmiarów są firmy wyspecjalizowane w tym.
    Dla mnie osobiżcie jakożcią bielizny jest :

    żwietnej jakożci materiał (również miękka i delikatna koronka jeżeli taka występuje)
    dobre wykończenia na szwach

    A najlepszym sprawdzianem dla jakożci bielizny jest……..pralka i czas…..

    Pozdrawiam

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    @DesperateHouswife wrote:

    PS3. Dyskusja o tym jaka strona jest miarodajna, a jaka nie, to akurat tutaj, na forum zalewanym szemranym marketingiem, dożć surrealistyczna by była, nie sądzisz? 😉

    Odniosę się tylko do tego.

    Włażnie na tym forum (jak i wielu innych) na których nie ma marketingowych i reklamowych tematów oraz promocji marek które wykupiły tematy i art sponsorowane a jedynie opinie internautek uważam za miarodajne.

    PS. nie poruszam tematu stron na których można kupić ową bieliznę a tylko producentów tej bielizny – to różnica.

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    jeżeli nie jest to reklama w pełnym tego słowa znaczeniu a opinia wielu niezależnych pań które chcą się podzielić swoją opinią to tak jest to dla mnie miarodajne

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Żebym nie był podejrzewany że kasuje posty a nie dyskutuje .
    Ale linki na tym forum są zabronione.
    Teoretycznie powinienem skasować cały post ponieważ poza linkami nie wnosi nic

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Co jak co ,ale to forum jest zaspamowane po same brzegi.

    Na innych forach kasowany jest nie tylko link,a post i użytkownik i spamu jakoż nie widać. Moderacji też tu nie ma,bo jak na razie tylko jeden Admin coż robi.

    kamil22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Osobiżcie kupuje w sklepie kontri.pl. W razie problemów, lecz z nimi jeszcze się nie spotkałem można wysłać swoją paczkę z powrotem. Takie kupowanie jej o wiele wygodniejsze i ma się o wiele większy wybór kupna i rozmiarów niż w sklepie.

    haribo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dziewczyny a jakież sklepy z zagranicy z bielizną polecacie?

    scarface5341
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    bielizna Triumph jest genialna, a zagranicznych sklepów jest dużo, wpsiz w google „sklep zagraniczny z bielizną” i Ci wyskoczy ich cała masa.

    anamasco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    bielizna Triumph jest genialna, a zagranicznych sklepów jest dużo, wpsiz w google „sklep zagraniczny z bielizną” i Ci wyskoczy ich cała masa.

    Bielizna Triumph ma bardzo marną rozmiarówkę i jest bardzo droga w stosunku do tak słabej oferty. Jest cała masa lepszych firm, w tym kilka polskich.

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny a jakież sklepy z zagranicy z bielizną polecacie?

    Bravissimo, Brastop i Figleaves.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Poniekąd mogę się zgodzić,może jakożciowo jest dobra i co do tego nie mam uwag,natomiast jej cena bywa kosmiczna i warto poszukać innych,nieco tańszych firm.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sklep Internetowy z bielizna Triumph"

Przewiń na górę