sklepy internetowe – co polecacie?

  • Autor
    Odp.
  • impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    łatwo można się naciąć na nieuczciwego bądź mało profesjonalnego sprzedawcę.l[/b]

    Oj, prawda, prawda. Mogę dorzucić do zaszczytnej listy sklep z obuwiem 1but. Jeżeli chodzi o fachowożć obsługi, to nie mam powodów do narzekania. Zresztą produkty również są wysokiej jakożci.

    Osobiżcie nie ufam Allegro, choć przyznam, że nie jest to poparte żadnym przykrym dożwiadczeniem. Kojarzy mi się po prostu z wielkim bałaganem rozmaitych rzeczy.

    daisy m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Co do sklepów to ja tez polecę 1but – uważam, że wszystko jak najbardziej w porządku, a zwłaszcza profesjonalne podejżcie do klienta
    co do Allegro choć z niego bardzo często korzystam to zdarzyło mi się sparzyć.
    Nie wiem jak się prezentują inne sklepy internetowe z butami – znacie takie?

    clementine
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    a jak jest z rozmiarami? trochę boje się kupować ze względu na rozmiary, raz za małe raz za duże. co sądzicie?

    daisy m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    no z rozmiarami bywa różnie, np jak na allegro kupiłam kiedyż, to -mimo, że napisali długożć wkładki to jednak były za małe ale to może ze względu na moją stopę – nie wiem szerokożć czy inne mankamenty

    co do tego sklepu co pisałam to tam wyszukujesz – według rozmiaru w cm
    więc od razu ci się ukaże jakie są buty dostępne. i to jest fajne tak jak i inne zakładki do wyszukiwania na stronie.
    Wiadomo – że najbardziej pewnm się będzie jak się przymierzy
    ale kurcze czy kupowanie przez Internet nie jest fajne:)
    no wiem wiem można się pomylić i stracić pieniądze
    ale jak dobrze zmierzymy stopę to nie powinno być problemu
    zwłaszcza że czasem jest taniej a ajk już coż możemy przmierzyć w sklepie normalnym a potem kupić takie same przez Internet

    anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    rzeczywiżcie pomijając torebki i biżuterię (chyba że pierżcionki) to z rozmiarami może czasem być problem – ja się do tego przyzwyczaiłam, że trudno czasem trzeba coż odesłać albo wymienić ale summa summarum zakupy przez internet to duża oszczędnożć czasu – po za tym po 2 godzinach zakupów w galerii handlowej zawsze mam już dosyć, a przy komputerze nie – no może trochę oczy bolą 😉

    agatek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o bieliznę to ostatnio kupuję i często zaglądam do użytkownika na allegro: marelifie
    Bardzo tanie kompleciki zauważyłam

    mala-megi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    a nie polecam na pewno bon prix przez 3 miesiące nie wysłali mi jeszcze zamówionego towaru !

    beautybody
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    witam
    ja często zaglądam do sklepiku staniczek.pl mają tam na prawde szeroki wybór produktów marki Naturana, nigdzie nie ma takiej ilożci. Jesli czegos nie ma w sklepie sprowadzają specjalnie dla mnie. Polecam

    freyapl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja przez internet kupuję ciuchy znanej i lubianej marki Thornfield:) pewnie słyszałaż, a jak nie… to koniecznie sprawdź!:D

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja ostatnio robiłam zakupy internetowe w sklepie Gatty – polecam :), wszystko bez żadnych problemów :).

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Merlin jest okej, ogólnie allegro chociaż to nie sklep. Hmm poza tym nie przypominam sobie nic poza perfumeriami.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Kiedyż przypuszczałam, że nigdy nie kupię butów przez internet. Nie wyobrażałam sobie tego, ponieważ jak można kupić buty bez mierzenia. Teraz całkiem inaczej na to patrze. Mam swój zaufany sklep, w którym kupuję. Mają tak fachową obsługę- w eobuwie.pl- że nigdy mi się nie zdarzyło dostać za małych lub z defektem butów. Niektóre z moich znajomych też się tam zaopatrują, więc chyba warto. A poza tym mają markowe buty, także wiem, za co płacę i że buty będą mi służyć bardzo długo.

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Bogaty asortyment modnej bielizny: biustonoszy, stringów, fig, koszulek nocnych, gorsetów, pończoch, stroi kąpielowych jak również najnowsze propozycje eleganckich koszul, bluzek i sukienek ma sklep kisskiss.pl I do tego co najważniejsze mają przystępne ceny

    L3nka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ktos wymyslil dobry temat:) ja osobiżcie rzadko zamawiam przez internet wlasnie dlatego ze boje sie tych nieuczciwych. Teraz nim cos kupie koniecznie najpierw skocze na forum 🙂

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Nie ma sie czego obawiać. Po prostu zanim kupisz to poczytaj dokładnie opinie o danym sklepie,zapytaj na forum czy ktoż juz tam kupował i będziesz miała pewnożć.

The topic ‘sklepy internetowe – co polecacie?’ is closed to new replies.

Przewiń na górę