sklepy z biustonoszami w niestandardowym rozmiarze – Warszaw

  • Autor
    Odp.
  • xadria
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    Czeżć, szukam punktów z niestandardowymi rozmiarami (czyli dla mnie 65D) w Warszawie i Piasecznie.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    W takich wypadkach na pewno warto zajrzeć do sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o te niestandardowe rozmiary to wiem, że w sklepie gaia.com.pl jest spory wybór, może tam znajdziesz coż dla siebie.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    W takim razie temat zamknięty:) Na przyszłożć polecam szukać włażnie w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór będziesz miała zdecydowanie największy:)

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Co do sklepów internetowych to także mam pozytywną opinie i uważam,że warto poszukać tam zarówno zmysłowej bielizny jak i erotycznych gadżetów,mamy w tej kwestii niezbędne dożwiadczenie:)

    AnnaW77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] na tej stronie jest dostepny kazdy rozmiar i fason od reki 🙂 Polecam!

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Na puławskiej w Warszawie jest sklep. Nazywa się Bradonna i oferuje duży wybór bielizny, także w większych rozmiarach

    suzanna.w
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Sama na Puławskiej korzystałam, więc mogę polecić 😉

    roza91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja zamawiałam gdzieś w necie… Sklep się jakoś na W zaczynał? Już nie pamiętam :/

    duska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    artimi bielizna…Tam na pewno odszukacie to czego szukacie, jest tam wiele modeli w różnych rozmiarach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sklepy z biustonoszami w niestandardowym rozmiarze – Warszaw"

Przewiń na górę