Skórzany wypoczynek

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Kupiliżmy we wrzeżniu wypoczynek ze skóry. Kolor jasny. Niestety przecierając skórę co 2-3 dni żcierka, ta jest czarna! Czyżby ubrania nam tak farbowały?
    Wyjżciem jest kupienie jakiejż ładnej narzuty, ale wtedy zakrywa się cały urok pokoju.
    Czy ktoż z was miał podobny nietypowy problem?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja proponuję wybrać się do jakiegoż dobrego sklepu meblowego. Tam gdzie pracuję pani mi kiedyż opowiadała i wydaje mi się że miała podobny problem i ponoć są na to jakież preparaty.. z firmy Kler, podobno bardzo drogie ale skuteczne i chroniące skórę..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie, bo mysle zanim cos kupie:)))

    ale fakt: spodnie to przeciez siedlisko brudu.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    nie, bo mysle zanim cos kupie:)))

    aaa… czy Ty każdemu musisz ubliżyc?! ja pier***** idz sie leczyc!!!!
    ty masz z sobą jakiż problem..

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    hm… mama mojego chłopaka ma kanape z skory z tym ze ona jest ciemnobrązowa wiec nie ma problemu 😉 na 100% sa jakies preparaty poniewaz o takie meble trzeba dbac 😉 takze radze to co Myszka, isc do jakiegos sklepu i zapytac sprzedawcy, beda sluzyc dobra rada 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    u mnie brat ma czerwono… i nic sie z nia nie dzieje…
    tak jak radzą inni, idź do sklepu meblowego i powiedz co ci sie dzieje… a poza tym pewnie dałaż troszkę kasy za to wiec ja bym poszła do tego sklepu i powiedziała co o tym myżlę!

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ja tez mam skore w kolorze łososiowym (jasnym) no i kupiłam w Ikei taki preparat do czyszczenia i do natłuszczania skory 🙂 I polecam 🙂

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    mnie wkurza tylko, jak ktos mi ciemno-niebieskimi jeansami na moja jasna kanape siada !!! 😈
    wszystkie plamki sie zmyja -ale tych niebieskich plam po jeansach -nie ma szans ,zeby sie pozbyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😯

    …krzeselka mi juz zafarbowaly- chociaz czyscilam, tak jak karzecie specjalnymi produktami… 🙄 ….
    teraz wiec ,w salonie klade specjalny koc (skorzany 8) )pod dupke , ktory nie tylko pasuje do kanapy-ale jest takze ladnym dodatkiem 😀
    ….

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    mnie wkurza tylko, jak ktos mi ciemno-niebieskimi jeansami na moja jasna kanape siada !!! 😈
    wszystkie plamki sie zmyja -ale tych niebieskich plam po jeansach -nie ma szans ,zeby sie pozbyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😯

    …krzeselka mi juz zafarbowaly- chociaz czyscilam, tak jak karzecie specjalnymi produktami… 🙄 ….
    teraz wiec ,w salonie klade specjalny koc (skorzany 8) )po dupke , ktory nie tylko pasuje do kanapy-ale jest takze ladnym dodatkiem 😀
    ….

    przeciez granat to najpopularniejszy kolor dzinsow. nie ma to jak kupic cos tak niepraktycznego 😆

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    no widzisz parvati – niepraktyczne – ale jakze piekne ❗ 😀

    (…wiesz, jak sie cos zniszczy, to mozna zawsze kupic nowe 😉 )

    …chociaz uwazam ,ze skora jest bardzo praktyczna w porownaniu
    z innymi materialami … 😆 … widzialam ,co sie dzieje z kanapami np.
    z pluszu …

    …a w salonie nie bardzo pasuje mi taki naroznik z tkaniny albo z ciemne meble …zdecydowanie wole jasna skore ! 😉

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Zaniepokoilas mnie bo zamierzam wlasnie kupic kanape 2 osobowa skorzana i kremowa… Kurde. A jakiej masz firmy?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Są preparaty do czyszczenia skóry, w piankach, sprayach i w postaci szamponów dolewanych do miski z wodą. Działają bo sama sprawdzałam 🙂 Kiedyż od jeansów zafarbowała mi biała skórzana torebka i elegancko wszystko zeszło przy użyciu tych preparatów, a kupiłam je w sklepie obuwniczym 😀

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    świetna sprawa taki skórzany wypoczynek. Ostatnio jak kupowałam sobie stół z krzesłami do jadalni na extrapunkt.pl, to wypatrzyłam, że mają tam znakomity narożnik z czarnej skóry ekologicznej. Zamówiłabym sobie taki, ale niedawno wymienialiżmy i teraz strasznie żałuję, bo ten, który znalazłam wcale nie jest drogi.

    matti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    kupiłam włażnie kremowy wypoczynek i chyba by mnie trafiło gdyby takie rzeczy działy się z nim jak piszecie tutaj 🙂 [usunięto_link] polecam bo jest idealny 🙂

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Oj ale z takimi zabrudzeniami, ciężko się walczy… Dlatego trzeba zwracać uwagę na to w czym się siada;) W te upalne dni, nie polecam siedzenia na sofie w krótkich spodenkach. Po pierwsze ciało przykleja się do mebla, a po drugie pot negatywnie wpływa na skórę 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skórzany wypoczynek"

Przewiń na górę