• Autor
    Odp.
  • boziga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dziewczyny, znacie może miejsce w warszawie, gdzie robią dobry profesjonalny peeling? Chodzi mi o sprawdzone miejsca w których byłyżcie i możecie opowiedzieć o efektach, a najlepiej porównac z innymi. Robie taki maly research, bo chce sie wybrac na taki zabieg 🙂

    Aguut
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    w Sep-Medzie maja takie cos co sie nazywa enerpeel. to taki nowoczesny peeling, a efekty wg mnie sa duzo lepsze niz przy tradycyjnych rozwiazaniach. skora wyglada duzo ladniej, jest gladsza i mila w dotyku 🙂

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    A czym różni się taki profesjonalny peeling od tego domowego (poza składem kosmetyków)? Przecież to zabieg mechaniczny, polega na złuszczaniu naskórka przy pomocy różnych drobinek (no chyba, że mowa o peelingu kawitacyjnym czy czymż podobnym). Sama stosuję peelingi domowej roboty, począwszy od najbardziej sprawdzonego: kawa (włażciwożci antycellulitisowe) + olej rzepakowy (dużo odżywczej witaminy E)

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zamiast na peeling lepiej wybrać się na mikrodermabrazję. Chyba że chodziło Ci o kawitacyjny to już co innego. Też peelingi robię sobie w domu. Korzystam z naturalnych składników. Do twarzy wybieram enzymatyczne ze względu na skłonnożci do trądziku. Natomiast do całego działa normalne, gruboziarniste.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Niekoniecznie,ponieważ do skóry wrażliwej lepszy byłby delikatny peeling. Domowy różni się tym od profesjonalnego,że nie musimy same niczego robić,a mamy zapewniona opiekę na ten czas. Jeżli skóra jest wrażliwa,to warto zadbać także o dobry balsam na podrażnienia.

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    na pewno nie można go na pryszcze używać

    alalis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Najlepszy peeling to peeling naturalny. Zalecam chodzenie boso po piasku:)

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] na stopy pomoże, ale od samego chodzenia po piasku skóra na ciele nam się nie wygładzi 😉
    @Ustalanie_Ojcostwa – jeżli to tylko kwestia lenistwa i tego że nie trzeba nic robić, to ja podziękuję, za droga zabawa 😉 A co do wrażliwożci skóry – domowe peelingi na bazie oleju rzepakowego (rafinowany olej oczyszczony jest ze szkodliwych substancji) i np. cukru również nie powinny wywoływać podrażnień. A jak ktoż ma bardzo wrażliwą skórę to peelingu nie powinien robić wcale.

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zamiast na peeling lepiej wybrać się na mikrodermabrazję. Chyba że chodziło Ci o kawitacyjny to już co innego. Też peelingi robię sobie w domu. Korzystam z naturalnych składników. Do twarzy wybieram enzymatyczne ze względu na skłonnożci do trądziku. Natomiast do całego działa normalne, gruboziarniste.

    afrodyta88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zależy jaki efekt chcesz uzyskać poprzez peeling. Ja mam suchą skórę i chodzę na mikrodermabrazję …w Warszawie mogę polecić salon 15-115 Spa na sadybie 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    To naprawdę nas cieszy, że chodzisz włażnie tam ale pytanie dotyczy peelingu. Zróbcie sobie solny z oliwką.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Nie znam 😉 Sama je robię. Teraz po raz pierwszy zrobi to również mój facet. Aktywny żel do peelingujący pod prysznic HB – nie wiedziałam, że faceci mają takie kosmetyki, a jednak… Mój facet ma problemy ze skórą – liczę, że peeling pomoże mu je wyeliminować na stałe ;/

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    H-ulka z tym solnym trzeba uważać, bo jeżli ktoż ma podrażnioną skórę to sól może zaszkodzić. Lepszy będzie cukier lub kawa. I zamiast oliwki ja daję olej rzepakowy – tańsze rozwiązanie, a równie skuteczne, bo ma dużo witaminy E.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Kawowe są żwietne 🙂 te zdecydowanie polecam, fajne są też cukrowe.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja z kolei najczężciej drobnoziarniste biorę 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skuteczny peeling?"

Przewiń na górę