• Autor
    Odp.
  • LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Po jakim czasie, ilu tabletkach(anty) mogą wystąpić jakiekolwiek skutki uboczne?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mysle ze to jest sprawa indywidualna. Kazda kobieta inaczej reaguje na chemie…

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Źle sformułowałam pytanie 🙂 Może inaczej, Kiedy u was zaczęły występować jakież skutki uboczne…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja nie pamiatak po jakim czasie.. 🙁
    ale były to- brak ochoty na seks, zmienne nastroje, suchożć w pochwie ;/

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a ja to nie wiem czy ja faktycznie miałam jakież skutki uboczne czy sobie je wmówiłam bo tak jakoż łatwiej zgonić zły humor na hormony niżeli na durny i kapryżny charakter.

    Tylko tyle że po jakiż 2-3 tygodniach wystąpiło jednorazowe krwawienie. Po konsultacji z gienem okazało sie że normalka i żebym obserwowała.
    Ochota na seks. Bo ja wiem. Ja miałam ale mąż jakoż nie miewał.

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    mnie przy poprzednich tabletkach powazniejsze skutki uboczne wystapily jakos po roku lub 1,5 roku przyjmowania.

    zaczely sie 3dniowe migreny i ciagle mdlosci – wymioty srednio co drugi dzien po czymkolwiek…

    no i spadek libido w zasadzie od samego poczatku, ale to bylo mi akurat na reke, bo mialam przedtem straszne problemy ze swoim popedem 😉

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    No tak bo ja dopiero wzięłam 5 tabletek i ostatnio mnie głowa bolała 2 dni pod rząd przez kilka godzin nigdy mnie nie boli wiec zastanawiałam sie czy to możne przez tabletki czy po prostu zły dzień, bo nie chce by to sie nasiliło…

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    LadyVic zaczekaj jeszcz troszke,byc moze to chwilowe.Moze przejda i bedzie juz ok:)Jezeli bole glowy nie mina albo sie nasila(albo pojawia sie inne jeszce problemy) idz do lekarza,moze te tabletki nie sa dla Ciebie odpowiednie.Zawsze mozna je zmienic.Ja mialam podobnie.Jako pierwsze bralam microgynon,bolala mnie po nich glowa(a to u mnie naprawde rzadko swie zdarza),bolal mnie brzuch i ciagle chcialo mi sie spac.Wybralalm sie do lekarza i zmienil mi je,bo to nie przechodzilo.Teraz biore yasmin juz od ponad pol roku i wszystko jest ok.Jedyne co to suchosc w pochwie,pojawila sie po jakichs 4 miesiacach brania.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Suchożć w pochwie to ponoć normalka, ponieważ tabletki powodują zagęszczenie wydzieliny. Ja po tabletkach poczułam się żwietnie. Biorę już 1,5 roku.

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Kama a jakie bierzesz? Wiem ,że od tego jak sie czujesz nie zależą tabletki tylko zawsze indywidualne dopasowanie ich 🙂 Ale jakie?

    Mnie boli głowa czasem, czy to przejdzie ?

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    ja póki co nie mam żadnych probemów po tabletkach, a biore już 6 opakowanie

    LadyVic
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    vega a jakie stosujesz:)? I miałaż tylko jedne od początku czy zmieniłaż?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Kobiety!
    poprożcie waszego lekarza, by was nauczył badać szyjkę macicy, wtedy nie trzeba się martiwć czymkolwiek, ja stosuję żadnych wymsłów i jestem bardzo zadowolona a dzieciotką będę miała wtedy kiedy zdecyduję z mężem i będzie 100% zdrowe. Chemia was wykończy dajcie sobie spokuj, raz że to niemoralne, a drugie że to po prostu biznes waszym kosztem.
    Pozdrawiam was

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A propos skutków ubocznych, to u mnie (brałam yasmin) zaczęły się pojawiać już po kilku dniach. Najpier plamienia acykliczne, później doszło jeszcze osłabione libido i rozdrażnienie. W efekcie po 2 opakowaniu zrezygnowałam z yasmin:(

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Czy spadek libido może być spowodowany rodzajem tabletek? Czy przy każdym rodzaju, jeżeli kobieta ma takie predyspozycje pojawia się obniżone libido?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skutki uboczne?"

Przewiń na górę