• Autor
    Odp.
  • czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    ich wina.. wpadka mogli się zabezpieczyć lepiej.. ale chodzi o to,że jak już zależeli się w takiej sytuacji nie powinni w szczególnożci rodzice dokładać stresu i decydować tak na prawdę o ich życiu..musisz być mężatką bo inaczej wyrzucimy cię z domu..
    rodzice powinni wspierać w trudnych chwilach a nie jeszcze dokładać trudnożci

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ich wina.. wpadka mogli się zabezpieczyć lepiej.. ale chodzi o to,że jak już zależeli się w takiej sytuacji nie powinni w szczególnożci rodzice dokładać stresu i decydować tak na prawdę o ich życiu..musisz być mężatką bo inaczej wyrzucimy cię z domu..
    rodzice powinni wspierać w trudnych chwilach a nie jeszcze dokładać trudnożci

    to fakt. ale różnica pokoleń jest i bedzie różnicą pokoleń.

    dla nich to że córka będąca w ciąży musi wyjżć za mąż jest tak samo oczywiste jak dla ciebie to że wyrzucenie ciężarnej z domu jest niemoralne.

    moje zdanie jest dokładnie takie samo jak twoje, ale sama się już tyle wykłóciłam z rodzicami, że doszłam włażnie do takich wniosków jak ten powyżej ..

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    no włażnie… dla starszych ludzi liczy się co innego niż dla młodych…

    Ja jestem osobą ,która nie lubi jak coż lub ktoż narzuca.. zawsze robię po swojemu… ale może kiedyż się zdarzy że nie uda mi się wytrwać w swoich postanowieniach.. 😈

    No każdy ma swój plan na życie i jednak nikt nie powinien ingerować w to

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ślub i wpadka"

Przewiń na górę