smaczna i syta:):)

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    puszka ananasa,puszka kukurydzy.1,5 szklanki rodzynek,ryz ugotowany na sypko.filet z kurczaka usmazony 10 min na patelni,lyzka sosu to wszystko wymieszac i pycha :):)mojemu chlopakowi bardzo zasmakowalo :):):)

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Łyżka jakiego sosu?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Wszystko by bylo ok oprocz tych rodzynek, bo nie lubie 😛

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ojoj.. ta sałatka jest przepyszna…. po raz pierwszy jadłam ją na komunii rok temu…. ciekawa jestem jaki sos masz na myżli? „Przyszła” kuzynka miesza majonez z jogurtem naturalnym… mniam mniam 🙂
    Chyba zrobię tę sałatkę 😆

    Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    znam taką sałatkę!
    bardzo pyszna jest.. ja do niej dodaje jeszcze małe grzaneczki -pokrojony zapieczony chleb tostowy(najlepszy to szulstada)
    a sos robię tak ze 2 łyżki majonezu mieszam z jedną łyżką musztady- ekstra jest 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja robię podobna sałatkę. Tylko, że bez rodzynek i filet z kurczaka tylko ugotowany. Bardzo ją lubię. Ale muszę teraz spróbowac ta wersję z rodzynkami i posmażonym kurczakiem

    monika_35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Polecam wam do tej sałatki pyszny sos. Widzę, że dodajecie majonez z jogurtem. Ja dodaję jeszcze do tego łyżeczkę chrzanu i zieloną pietruszkę. Jadłam taką sałatkę w jakiejż knajpce i smakowała rewelacyjnie. Teraz zawsze dodaję chrzan (ale nie za dużo), który doskonale podkreżla smak kurczaka i … ananasów czy brzoskwiń. Polecam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " smaczna i syta:):)"

Przewiń na górę