Solarium Studio Twoich marzeń.

  • Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    – wolę obsługę płci żeńskiej [nie ma to nic wspólnego z moja orientacja sexualna… jestem hetero 😉
    – czystożć przede wszystkim[myjcie też klapę solarki a nie tylko łóżko… akurat to mi sie zdarzyło tłusta, wypalcowana klapa fuj..]
    – dobry nawiew
    – ewentualnie muzyczka
    – fachowa obsługa i sprawny i bezpieczny sprzęt

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    W moim miescie solarium prowadzi dwoch kolesi, nie narzekaja na brak klientek. Jak dla mnie to równiez bez róznicy kto jest włascicielem. Najwazniejsze aby lampy były dobrej jakosci, wymieniane co jakis czas, bardzo lubie jak słychac muyczke w czasie opalania, do tego koniecznie musza byc żrodki do demakijazu w kabinie i oczywiscie najważniejsza – sterylna czystożć:) Zycze powodzenia

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Dla mnie jest to obojętne czy solarium prowadzi kobieta czy meżczyzna.Byle tylko obsługa była miła i sympatyczna,bo to sprawia,że od razu czujemy sie w tym miejscu dobrze.Solarium,które ja odwiedzam serwuje klientom kawe i herbate,w każdej kabinie sa głosniki z których leci przjamna muzyka,jest czysto i estetycznie.Mysle,że własnie to sprawia iż spożród wielu takich miejsc w moim mieżcie wybrałam włażnie to 😀

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Może odpowiem na przykładzie solarium do którego niedawno zajrzałam dziekirekomendacji koleżanek. W dobrym solarium ( dla mnie jako klientki ) :
    ➡ jest sterylnie czysto
    ➡ płeć włażciciela nie ma znaczenia
    ➡ żrodki do czyszczenia łóżka są umiesczone w kabinie by klient sam mógł je wykorzystać, ale po usłudze także czyszczenie przez pracownika
    ➡ w solarium do którego chodzę ( czasami :p ) można kupić wszelkie produkty służące skórze opalanej.
    ➡ Jest to także salon fryzjerski i kosmetyczny zarazem ( miło się załatwia wszystko za jednym razem w jednym miejscu czasem )
    ➡ Pomysł kawy i cherbaty jest dobry, ale dobre też by były chłodniejsze napoje.
    ➡ Ważne ❗ Możliwożć telefonicznego umówienia się na wizytę na konkretną godz itp.
    ➡ Muzyczka mile witana ( słuchawki we wnątrz łóżka )
    ➡ Kobiety zwracają uwagę na szczegóły, tak więc myżlę, że gdyby takie studio było ładnie urządzone pod względen wizualnym , np. ładne kanapy, fotele ( wygoda czekania ) obrazy/plakaty za szybami na żcianach to by dobrze oddziaływało na klientów, bo przecież miło jest posiedzieć w ładnym i miłym miejscu

    Jak coż mi jeszcze przyjdzie do głowy to napisze 😉

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Jesli chcecie przyciagnac klientki na pewno na poczatku nie obedzie sie bez reklamy, mozecie zaprzyjaznic sie z jakims salonem kosmetycznym lub tez fryzjerskim w ktorym bedziecie mogi zostawic wasze ulotki proponuje tez reklame w prasie lokalnej Oczywiscie reklama w internecie!!!! Na pewno po tym wszystkim kilka osob zainteresuje sie oferta i „z ciekawosci” wpadnie do was a Waszym zadaniem jest w tym momencie zaskoczyc – przede wszystkim wystrojem i organizacja….Pamietajcie ze najlepsza jest poczta pantoflowa jesli jedna kobieta zobaczy cos ciekawego w waszym studio opowie to swej kolezance z pracy to ta druga przyjdzie chocby z ciekawożci. Pamietajcie ze kobiety w wystroju pomieszczenia zwracaja uwage na szczegoły, drobiazgi dlatego jesli nie macie wlasnego ciekawego pomysłu radze zainwestowac w dekoratora lub tez architekta wnetrz. Zycze powodzonka:)

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Jesli chcecie przyciagnac klientki na pewno na poczatku nie obedzie sie bez reklamy, mozecie zaprzyjaznic sie z jakims salonem kosmetycznym lub tez fryzjerskim w ktorym bedziecie mogi zostawic wasze ulotki proponuje tez reklame w prasie lokalnej Oczywiscie reklama w internecie!!!! Na pewno po tym wszystkim kilka osob zainteresuje sie oferta i „z ciekawosci” wpadnie do was a Waszym zadaniem jest w tym momencie zaskoczyc – przede wszystkim wystrojem i organizacja….Pamietajcie ze najlepsza jest poczta pantoflowa jesli jedna kobieta zobaczy cos ciekawego w waszym studio opowie to swej kolezance z pracy to ta druga przyjdzie chocby z ciekawożci. Pamietajcie ze kobiety w wystroju pomieszczenia zwracaja uwage na szczegoły, drobiazgi dlatego jesli nie macie wlasnego ciekawego pomysłu radze zainwestowac w dekoratora lub tez architekta wnetrz. Zycze powodzonka:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Solarium Studio Twoich marzeń."

Przewiń na górę