Spedziłem w internecie 10lat

  • Autor
    Odp.
  • elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Spedziłem w internecie 10lat, tracąc resztki młodego zycia, żadna do mnie niezagadała oferując sex lub chec poznania mnie

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Spedziłem w internecie 10lat, tracąc resztki młodego zycia, żadna do mnie niezagadała oferując sex lub chec poznania mnie

    no to wreszcie wyjdź w życie 😀 jest w nim nawet całkiem żlicznie 😮

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Kobieta mająca uczucia?
    Kobieta mająca rzekomo uczucia, dojrzała romantyczna i delikatna – to propaganda ktora wbijała sie drzwiami i oknami przez lata, a mezczyzni niewiadomo jak zli…(zdradzają chleją biją, mozna by spytac dlaczego, ale tego juz nikt niechciał dochodzić, są zli i koniec i najlepiej zeby to sie opierało na faktach), ale wesmy rzeczywistożć, pierwszy odruch kobiety to zrobic z samca dzieciaczka, cos w stylu: masz juz dziecko 18lat? mamusia pozwoliła klikac w necie? – takie czyste dołowanie…, nieznajomi i prawiczkowie ich nieinteresuja, pytanie wiec w jaki sposob znają sie z mezczyznami i oni nie są prawiczkami, wniosek taki że pewnie jednym mowią jedno drugim drugie/rozmawiają z samcami ktorzy udawadniają im ze nieznajomi i prawiczkowie wcale nie są tacy zli, albo kłamią – mezczyzna kłamca? no tak kobieta uzyskuje kolejny zarzut, jestesmy kłamcami bo kobiety nielubią szczerosci, nie ma jak to cudowne uczucie ze mezczyzna szykuje pokretny plan jej zdobycia… Kobiece listy wymagań – gdzie tu miłożć?, pokaż mózg, udowodnji ze jestes mezczyznom – takie poniewieranie żywego organizmu mającego uczucia… Zrobić z mezczyzny wykorzystywacza jak zdobył sex, dołożyć: chodziło mu o jedno, odbierajac tym samym prawo do sexu, raniac uczucia sexualne na ktorych opiera sie wszelki rozwoj, nastawienie do życia, zwykłe wyjażnienie zagadki kożcioła: tajemnica ktora jest miedzy kobietom a mezczyzną. Przytaczanie chorej intrygi ze mezczyzna używa mozgu do nie tego co trzeba w rzeczywistosci ze ma uzywac mozgu do tego co trzeba co ma byc podrywaniem bo inaczej kobieta go nierozumie gdy jest filozofem i cos wiecej reprezentuje, ale zaraz… cos daje kobieta? czyżby czułożć? romantycznożć? miłożć? sex? nie… wykorzystuje jedyną swą robote życiową jak strojenie sie i usmiechanie jako czegoż co tak dużo kobieta oferuje mezczyznie, siebie… uczyniła sie na nagrode i spiewa: sexualnie doskonała nigdy niedostaniesz mego ciała, dla swej satysfakcji sexualnej chcąc byc podziwiana i pożądana, podrywana, porywana, zaciągana,, przez myżliwego… kobieta ofiara…

    albo my bylismy zaliczaczami i wykorzystywaczami a to one byly lepsze o lata swietlne od nas w tym fachu i teraz mam je podrywwac/lubic? jakos niepotrafie…

    Wiecie ze dziewczyny sie umawiają z mezczyznami, najlepiej z takimi 17-25lat na sex? biorą zabepieczenia i oddają sie rozkoszom

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    To jest proste. Nie lubisz kobiet, dlatego one nie polubią Ciebie.

    A Ty zamiast siedzieć w Internecie, wylewać swoje frustracje przed obcymi ludźmi na forach, wyjdź z domu, porozmawiaj z przyjaciółmi lub chociaż pospaceruj sobie po lesie i zastanów się nad swoim życiem. Sam dobrze widzisz, że nie wygląda tak, jak chcesz i nie możesz w ten sposób dalej ciągnąć. Nie szukaj winnych wokół siebie (np. kobiet). Być może skrzywdzili Cię kiedyż i cierpisz – stało się i się nie odstanie. Więc odpużć sobie, bo nie zmienisz w ten sposób przeszłożci.
    I wiedz, że jedyną osobą, która może zmienić stan, w którym obecnie się znajdujesz, jesteż Ty sam. Tak, TY sam. TY decydujesz jakie będzie jutro. TY ostatecznie odpowiadasz, za to co robisz. Nie bój się jednak szukać pomocy, bo w pojedynkę możesz okazać się za słaby.
    Być może powinieneż poszukać psychologa – musisz sam ocenić. Z własnego dożwiadczenia powiem Ci, że warto.
    Pozdrawiam i życzę jak najlepiej!

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    ale jak mam wyjsc z domu, byc normalny, usmiechniety, jak kobiety odebrały sens zycia, uczyniły sie nagrodami i mozna je jedynie zdobywac, a mi sie niechce płaszczyc, pozatym ta feminizacja, dzien kobiet, robienie z mezczyzn napastników z kobiet ofiary, je tego psychicznie niewytrzymuje

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A może po prostu nie bierz tego tak bardzo do siebie i nie przejmuj się tak. Nie każda kobieta warta jest tyle zachodu aby ją zdobywać,to też fakt. Potrzebujesz dystansu i więcej otwartożci,to że żądna kobieta nie zagadała do Ciebie przez neta w cale o niczym nie żwiadczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Spedziłem w internecie 10lat"

Przewiń na górę