Spełnianie męskich fantazji

  • Autor
    Odp.
  • Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Czy gdyby facet zaproponował Wam zrealizowanie Jego fantazji typu Ja On i inny facet lub kobieta bądź też + facet i kobieta zgodziłybyżcie/zgodzilibyżcie się? Co myżlicie o tego typu związkach? Zaznaczę, że moje fantazje również byłyby do zrealizowania…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Pod żadnym pozorem nie. W związku chcę być jedyna. W łóżku tym bardziej.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj facet by mi tego nigdy nie zaproponowal. widocznie ma inne fantazje:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój też nie. On podobnie jak ja podchodzi na szczężcie do związku i seksu.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Eeeee…ja tam nie lubię się dzielić 😕

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Zdecydowanie nie.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Nie ma takiej opcji 👿

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    odpada ❗

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    No włażnie kobitki ja sama nie wiem co o tym sądzić boję się, że jeżli w przyszłożci nie sprostam oczekiwaniom faceta a ma On duży temperament seksualny będę zdradzana lub odejdzie…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jeżli Cię kocha to nie odejdzie i nie zdradzi.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    mój T nigdy by mnie o takie coż nie poprosił.. 🙂 na całe szczężcie.. 😛

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie kobitki ja sama nie wiem co o tym sądzić boję się, że jeżli w przyszłożci nie sprostam oczekiwaniom faceta a ma On duży temperament seksualny będę zdradzana lub odejdzie…

    takich facetów powinno się kastrować. w koncu mężczyzna jest z Tobą żeby się wybzykać, czy dlatego że Cię kocha? „wiesz lala, ja mam duży temperament, muszę sobie pociupciać, ty nie chcesz, to sorry…”

    a jeżli z TAKIEGO powodu odchodzi, to znaczy że nie kocha. smutne, ale prawdziwe.

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    godzilabym sie na realizacje takich fantazji w mich poprzednich związkach…nie bylo w nich wiele milosci, byla namietnosc. Teraz jestem z kims kogo bardzo kocham i umarlabm z zazdrosci gdyby jakas laska wskoczyla nam do lozka! nie umialabym. kręci mnie to ale tylko jako fantazja…bez mozliwosci realizacji! absolutnie!

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    takich facetów powinno się kastrować. w koncu mężczyzna jest z Tobą żeby się wybzykać, czy dlatego że Cię kocha?

    😯 Dobrze, że póki co kobiety nie ustanawiają praw na tej ziemi. Nadeszłyby ciężkie czasy dla wielu facetów. 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    wiesz, jest wiele kobiet, które są z facetami np. tylko dla kasy. to też chamstwo, po prostu nie lubie takich luzi. kastrowanie to tylko przenosnia. ale możnaby na przykład sparować takie sprzedajne kobity, z facetami co to tylko pobzykać chcą, żeby takim spragnionym prawdziwej miłożci życia nie zatruwać. a nie, sorki… już coż takiego jest. to się chyba prostytucja nazywa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Spełnianie męskich fantazji"

Przewiń na górę