Sposób na nude?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Jak Wam sie nudzi ,to jaki macie sposob by zwalczyc ta nude?? 😆 Ja osobiscie jak sie nudze to siedze w kompie,slucham muzyki,jem czekolade badz owoce,biore kumpele i buszujemy po sklepach i po miescie,a jesli jest moj mis to juz wtedfy nie ma nudy.:)

    A Wy jakie macie sposoby na nude?Jakies zajecie?Czy beszczynne lenistwo?:P 😛 Hihi

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    mądre dzieci się nie nudzą

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ogólnie rzecz biorąc się nie nudzę, bo zawsze się czymż zajmę, najczężciej czymż kreatywnym, robię biżuterię ,maluję rysuję , ogólnie tworzę, oczywiżcie przy tym słucham muzyki 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    mądre dzieci się nie nudzą

    😈 Sugerujesz,ze jestem glupia,ze wymyslilam sobie taki temat od tak?Jesli to ma byc podtekst to wybacz…Nie skomentuje wiecej. 👿

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    @peronowa mysz wrote:

    Ogólnie rzecz biorąc się nie nudzę, bo zawsze się czymż zajmę, najczężciej czymż kreatywnym, robię biżuterię ,maluję rysuję , ogólnie tworzę, oczywiżcie przy tym słucham muzyki 🙂

    Peronowa myszko nie wiedzialam,ze umiesz i lubisz malowac? 🙂 Fajno!Bo ja osobiscie nie mam talentu do malowania,no chyba,ze kwiatki to cos tam wyjdzie hehe 😆 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    @peronowa mysz wrote:

    Ogólnie rzecz biorąc się nie nudzę, bo zawsze się czymż zajmę, najczężciej czymż kreatywnym, robię biżuterię ,maluję rysuję , ogólnie tworzę, oczywiżcie przy tym słucham muzyki 🙂

    Peronowa myszko nie wiedzialam,ze umiesz i lubisz malowac? 🙂 Fajno!Bo ja osobiscie nie mam talentu do malowania,no chyba,ze kwiatki to cos tam wyjdzie hehe 😆 😉

    Podobno mam talent, tak przynajmniej twierdzą moi znajomi i moja była nauczycielka plastyki oraz teraźniejsza woku, ja nigdy nie zauważyłam bym to co rysowała było jakież rewelacyjne, po prostu zwykłe rysunki najczężciej typu manga, ale potrafię dobrze rysować wszystko co sobie kto zażyczy, oczywiżcie będzie to trwać trochę dużej, bo zanim wymyżle co i jak to trochę trwa … A co do lubienia, to owszem lubię , działa to na mnie antystresowo 🙂

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mądre dzieci się nie nudzą

    😈 Sugerujesz,ze jestem glupia,ze wymyslilam sobie taki temat od tak?Jesli to ma byc podtekst to wybacz…Nie skomentuje wiecej. 👿

    kobitko, ależ ty upierdliwa. rzucasz się zupełnie tak samo jak na forum ginekologii to miałaż zwyczaj robić. nie miałam na myżli ciebie tylko rzciłam tak, mój ojciec powtarzał mi to setki razy jak byłam dzieckiem. uspokój się i policz do 10-ciu zanim następnym razem na mnie naskoczysz.
    ps. gdybyż była MĄDRZEJSZA to nie zareagowałabyć tak impulsywnie na tanią prowokację
    pozdrawiam

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mądre dzieci się nie nudzą

    😈 Sugerujesz,ze jestem glupia,ze wymyslilam sobie taki temat od tak?Jesli to ma byc podtekst to wybacz…Nie skomentuje wiecej. 👿

    kobitko, ależ ty upierdliwa. rzucasz się zupełnie tak samo jak na forum ginekologii to miałaż zwyczaj robić. nie miałam na myżli ciebie tylko rzciłam tak, mój ojciec powtarzał mi to setki razy jak byłam dzieckiem. uspokój się i policz do 10-ciu zanim następnym razem na mnie naskoczysz.
    ps. gdybyż była MĄDRZEJSZA to nie zareagowałabyć tak impulsywnie na tanią prowokację
    pozdrawiam

    simons_mother Ty teraz też się mądrożcią nie popisałaż. Jak byż była mądrzejsza od Tigerki [ Tigerko nie uważam Cię za głupią!!] to byż jej ustąpiła w myżl takiego przysłowia jak „głupszym się ustępuję” .

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mądre dzieci się nie nudzą

    😈 Sugerujesz,ze jestem glupia,ze wymyslilam sobie taki temat od tak?Jesli to ma byc podtekst to wybacz…Nie skomentuje wiecej. 👿

    kobitko, ależ ty upierdliwa. rzucasz się zupełnie tak samo jak na forum ginekologii to miałaż zwyczaj robić. nie miałam na myżli ciebie tylko rzciłam tak, mój ojciec powtarzał mi to setki razy jak byłam dzieckiem. uspokój się i policz do 10-ciu zanim następnym razem na mnie naskoczysz.
    ps. gdybyż była MĄDRZEJSZA to nie zareagowałabyć tak impulsywnie na tanią prowokację
    pozdrawiam

    😈 Wiem,ze jestes z forum ginekologii, tylko slowa typu,ze nie jestem madrzejsza czy cos to zahowal sobie swoim kolezankom ..na forum giekologi!Tam to dopiero „inteligencja bije” hehe 😆 Zreszta mam na to zlew… 😉

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Pernowa myszko spokojnie ja mam na to zlew! 😆 Juz dosyc mnie zniszczyly na forum ginekologii wiec niech sobie nawzajem tam pisza i zabijaja.Tutaj sa duzo lepsze osoby,inteligentniejsze i wogole niz tam.Dlatego nie pozowle siebie zniszczyc takimi tekstami. Nie denerwuj sie myszko:) Fakt niepotrzebnie impulsywnie zareagowalam ale jak zobaczylam tekst „madre dzieci sie nie nudza” no to logiczne ,ze odebralam to jakbym byla glupia?Bo wymyslilam sobie taki temat? 🙄 👿 Mlowie Ci peronowa myszko jakie tam jechanki mialam i to nawet od starszych,zazdrosnych lasek szok.No coz…sa ludzie i podludzie jak to moja kumpela mowi. Ja klocic sie nie mam zamiaru wiec przestaj sie klocic i normalnie,zwyczajnie odpowiadac,pisac na forum bez zadnych podtekstow.:)

    P.S.Pernowowa myszko to moze wybierz sie do np Akademii sztuk pieknych skoro takie talenty masz?Lepiej wyrzucic swoj talent i pokazac ladne roznosci.:) A powiedz mi myszko co zazwyczaj malujesz?Pejzaze?Nature czy cio? Ogolonie nie interesuje mnie sztuka ale zawsze podziwialam jak ktos ladnie maluje i ma do tego poprostu dar.:) 😀

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Pernowa myszko spokojnie ja mam na to zlew! 😆 Juz dosyc mnie zniszczyly na forum ginekologii wiec niech sobie nawzajem tam pisza i zabijaja.Tutaj sa duzo lepsze osoby,inteligentniejsze i wogole niz tam.Dlatego nie pozowle siebie zniszczyc takimi tekstami. Nie denerwuj sie myszko:) Fakt niepotrzebnie impulsywnie zareagowalam ale jak zobaczylam tekst „madre dzieci sie nie nudza” no to logiczne ,ze odebralam to jakbym byla glupia?Bo wymyslilam sobie taki temat? 🙄 👿 Mlowie Ci peronowa myszko jakie tam jechanki mialam i to nawet od starszych,zazdrosnych lasek szok.No coz…sa ludzie i podludzie jak to moja kumpela mowi. Ja klocic sie nie mam zamiaru wiec przestaj sie klocic i normalnie,zwyczajnie odpowiadac,pisac na forum bez zadnych podtekstow.:)

    P.S.Pernowowa myszko to moze wybierz sie do np Akademii sztuk pieknych skoro takie talenty masz?Lepiej wyrzucic swoj talent i pokazac ladne roznosci.:) A powiedz mi myszko co zazwyczaj malujesz?Pejzaze?Nature czy cio? Ogolonie nie interesuje mnie sztuka ale zawsze podziwialam jak ktos ladnie maluje i ma do tego poprostu dar.:) 😀

    wazeliniara (jesteż ludziem czy podludziem według klasyfikacji twojej koleżanki??? ja mam swoje zdanie na ten temat…)

    @peronowa mysz wrote:

    głupszym się ustępuję

    no faktycznie cię Tigerko nie mają tu za glupią

    słuchajcie powiem tak. zacytowałam tylko jedno zdanie, ktore FAKTYCZNIE odnosi się do dzieci i nie miałam zamiaru nikomu ubliżyć, nie jestem osobą kłótliwą i nie uczestniczę w forach żeby komukolwiek psuć nastrój. ale widzę, że wszyscy tu bardzo gożcinni jesteżcie i w dodatku zajebiste poczucie humoru macie…
    ja W WOLNYCH CHWILACH (czyli JAK SIĘ NUDZĘ) siedzę na forum i polewam się z pustych panienek, przewrażliwionych i o wygórowanym mniemaniu o sobie, ale proszę nie brać tego do siebie. poza tym lubię sport, czynny oczywiżcie, a jak jest aura sprzyjająca to klachy i gorcek z przyjacióółmi. na inne atrakcje czasu brak ze względu na małego brzdąca, który jest moim oczkiem w glowie.
    zastanawiam się czy jest na forum ktoż, kto NUDĘ zabija sportami ekstremanymi??

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Pernowa myszko spokojnie ja mam na to zlew! 😆 Juz dosyc mnie zniszczyly na forum ginekologii wiec niech sobie nawzajem tam pisza i zabijaja.Tutaj sa duzo lepsze osoby,inteligentniejsze i wogole niz tam.Dlatego nie pozowle siebie zniszczyc takimi tekstami. Nie denerwuj sie myszko:) Fakt niepotrzebnie impulsywnie zareagowalam ale jak zobaczylam tekst „madre dzieci sie nie nudza” no to logiczne ,ze odebralam to jakbym byla glupia?Bo wymyslilam sobie taki temat? 🙄 👿 Mlowie Ci peronowa myszko jakie tam jechanki mialam i to nawet od starszych,zazdrosnych lasek szok.No coz…sa ludzie i podludzie jak to moja kumpela mowi. Ja klocic sie nie mam zamiaru wiec przestaj sie klocic i normalnie,zwyczajnie odpowiadac,pisac na forum bez zadnych podtekstow.:)

    P.S.Pernowowa myszko to moze wybierz sie do np Akademii sztuk pieknych skoro takie talenty masz?Lepiej wyrzucic swoj talent i pokazac ladne roznosci.:) A powiedz mi myszko co zazwyczaj malujesz?Pejzaze?Nature czy cio? Ogolonie nie interesuje mnie sztuka ale zawsze podziwialam jak ktos ladnie maluje i ma do tego poprostu dar.:) 😀

    wazeliniara (jesteż ludziem czy podludziem według klasyfikacji twojej koleżanki??? ja mam swoje zdanie na ten temat…)

    @peronowa mysz wrote:

    głupszym się ustępuję

    no faktycznie cię Tigerko nie mają tu za glupią

    słuchajcie powiem tak. zacytowałam tylko jedno zdanie, ktore FAKTYCZNIE odnosi się do dzieci i nie miałam zamiaru nikomu ubliżyć, nie jestem osobą kłótliwą i nie uczestniczę w forach żeby komukolwiek psuć nastrój. ale widzę, że wszyscy tu bardzo gożcinni jesteżcie i w dodatku zajebiste poczucie humoru macie…
    ja W WOLNYCH CHWILACH (czyli JAK SIĘ NUDZĘ) siedzę na forum i polewam się z pustych panienek, przewrażliwionych i o wygórowanym mniemaniu o sobie, ale proszę nie brać tego do siebie. poza tym lubię sport, czynny oczywiżcie, a jak jest aura sprzyjająca to klachy i gorcek z przyjacióółmi. na inne atrakcje czasu brak ze względu na małego brzdąca, który jest moim oczkiem w glowie.
    zastanawiam się czy jest na forum ktoż, kto NUDĘ zabija sportami ekstremanymi??

    simons_mother
    MMmmm zalecała bym sprawdzenie w słowniku [ o ile w ogóle się znajdzie takie hasło tam ] słowa WAZELINIARA!
    Do tego, nie na serio nie uważam Tigerki za głupią osobę. Bo to ,że napisałam, że „głupszym się ustępuje” było tylko po to by Ci pokazać, ze się trochę ożmieszasz. I nie mam zamiaru się kłócić ,choć z natury jestem osoba kłótliwą, ja po prostu nie lubię poniżania ludzi, w jaki kolwiek sposób, lub nawet chorych aluzji.

    Tigerko Nie mam nic ze swoich rysunków na kompie, więc nie pokarzę, na ASP się wybieram ale na dział Historia Sztuki , a rysuję zazwyczaj naturę, kolei , mangę.

    Co do forum ginekologii to nie wiem co tam się działo …

    A co do ludzi i podludzi to ja nie wiem czy podejżcie podobne do hitlerowskiego jest dobre, bo nie powinno się dzielić ludzi na gorszych i lepszych, bo wszyscy są równi!

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    co do ludzi i podludzi to ja nie wiem czy podejżcie podobne do hitlerowskiego jest dobre, bo nie powinno się dzielić ludzi na gorszych i lepszych, bo wszyscy są równi![/quote]

    to nie ja tek dzielę ludzi kochana

    poza tym… dajcie już spokój, bo się nudno zaczyna robić.
    to „upierdlistwo” to chyba Wasz sport ekstremalny
    pozdrawiam i mam nadzieje, że jeszcze kiedyż podyskutujemy o czymż innym, niż nuda, tudzież zajęcia w wolnym czasie

    tak dla roładowania niepotrzebnych zupełnie emocji zapraaaszam na [usunięto_link] i życzę miłego zabijania nudy

    (znowu któraż się doczepi??? 🙄 )

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Czytam książki, słucham muzyki, siedzę na necie albo piszę smsy z chłopakiem 😀

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Raczej się nie nudzę się gdyż za dużo jest rzeczy do zrobienia. Tyle książek do przeczytania, miejsc do zobaczenia, tamatów do poruszenia, słów do wypowiedzenia ukochanym osobom 😉

    W weekend np. byłam z Qbusiem na Renault F1 Raceshow. Mimo, że nie jestem wielką fanką motoryzacji mogłam się wyżyć fotograficznie. 😉
    Ale głożno było!

    Filmik: Marsylianka w wykonaniu Kovalainena! 😀
    [usunięto_link]

    Przejazd bolidu F1:
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sposób na nude?"

Przewiń na górę