Sprzedaż komórek jajowych

  • Autor
    Odp.
  • eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Polacy lubia uprawiac hipokryzje na zewnatrz powiemy wszystkim, ze alez nigdy w zyciu, jak najbardziej to nie ja, a na czarnym rynku kupimy to co sie da jesli jest nam to potrzebne lub cena jest atrakcyjna i jakos malo wtedy komu co przeszkadza…co zas do tego …jak najbardziej jestem za….jesli bym nie miala dziecka, a naprawde bym chciala miec z mojej krwi to pewnie tez bym sie decydowala na rzeczy o ktorych dzis powiedzialabym ze nigdy w zyciu….punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, a najedzony nigdy nie zrozumie glodnego…..

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    hmm.. czemu nie jeżli komuż taki sposób może odmienić życie:)

    Oczywiżcie wszystko w zamian za pieniądze.. bo nikt inny z dobrej woli by nie oddał myżli wtedy dopiero gdy zaproponuje pieniądze…

    Co do komórek jajowych.. nie wiem czemu… ale mówię nie, chociaż nie mam żadnego konkretnego powodu. Na czym polega sam zabieg?

    Jestem ciekawa.. nie chce nic sprzedawać:P

    A co do oddawania spermy nie reaguje tak jak na oddawanie komórek…:) tak po prostu..:)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja osobiżcie bym nie sprzedała, ale ludzie , którzy nie mogą mieć dzieci kochaja się i bardzo pragną mieć dzeci to dlaczego nie można im pomóc? komórka jajowa wprowadzana jest do organizmu kupującej matki i ona to dziecko biologicznie urodzi.

    przyjmekomorkijajowe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Szukamy dawczyni komórek jajowych, zapraszam do kontaktu, proszę o zgłoszenia pod adresem: [usunięto_link]. Zapewnimy rekompensatę. Pzdr 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sprzedaż komórek jajowych"

Przewiń na górę