• Autor
    Odp.
  • Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    W domu, hantle sztanga. Na dworze rower.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    W domu, hantle, sztanga. Na dworze rower.

    wwiolkaw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja mam orbitreka i przyznam ze na początku ćwiczyłam sumiennie i efekty były, na tym sprzęcie pracuje całe ciało ręce, nogi, spada nawet brzuszek, ale moja sumiennożć skończyła się kiedy spadło mi kilka kg (teraz niestety wracają) a orbitrek służy teraz jako wieszak na ciuchy i zawala tylko miejsce, nie wiem czy nie rozsądniej jest wykupić karnet na siłownie wtedy jest większa motywacja – szkoda kasy więc chodzisz i ćwiczysz:)

    katerina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Najlepsze na schudniecie jest zwykłe bieganie. Lecz jednak już musi być sprzęt to rowerek jest bdb. Lecz trzeba pamiętać żeby regularnie jeździć na nim co drugi dzień np po 30 minut minimum. Dopiero od 20-25 minuty wysiłku spalany jest tłuszcz.

    kiciak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli chcesz stracić zbędne kilogramy to najlepiej rowerek ale polecałbym bieganie na dworze.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja mam w domu rowerek ale służy głównie za wieszak na ręczniki albo ubrania
    ja w domu nie umiem ćwiczyć, poćwiczę trochę i potem mi przechodzi, za to na dworze na rowerze mogę jeździć cały dzień 🙂

    superja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ćwicz na żwierzym powietrzu nie wkradnie się monotonia i będzie gut.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    orbitrek jestem posiadaczka i jest super

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Zależy jaki dysponujesz budżetem. Jeżli minimalnym- dobra będzie skakanka, hula-hop. Trochę drożej kupisz fitball- piłki do cwiczen (duże dmuchane, i małe wypełnione jakby groszkiem), hantelki lub obciążniki na ręce i nogi. Zazwyczaj w zestawie producent dodaje płytę dvd z przykladowymi cwiczeniami. Odpowiednie buty do biegania są niezbędne i pozwolą uniknąc kontucji, jeżli będziesz się ruszac na żwieżym powietrzu. Jeżli masz motywację, to powinno wystarczyc. Więcej zapłacisz za rower stacjonarny (nie polecam, spala się na nim mało karorii) albo orbitrek. Ten drugi moim zadaniem jest żwietny- pracują wszystkie partie ciała, nie obciąża stawów. Droższe modele posiadają zaprogramowane różne programy cwiczeniowe, albo dobierają je odpowiednio do Twoich potrzeb. Najważniejsze jeżli podjęłaż decyzję o odchudzaniu, to w niej wytrwac. Nie warto bowiem wydawac pieniędzy na kosztowny sprzęt, który będzie stał w kącie.

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    mój jedyny sprzęt to skakanka i hula hop 😀

    Evelina112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja własnie przymierzam się do kupna tego cuda- orbitrek magnetyczny , aż się pochwalę [usunięto_link] 🙂 dużo o nim słyszałam dobrego, potem zdecydowałam się za zakup, zaczęłam odkładać pieniądze no i już nie długo w końcu będzie mój:)

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    ja włażnie też zastanawiam się nad zakupem orbitreka, ale nie jestem do końca przekonana. Czy będę miała odpowiednią ilożć motywacji do ćwiczeń, a cena jego jest nie mała, więc musi to być przemyżlany zakup. Ćwiczył ktoż może na takim sprzęcie?I może coż o nim powiedzieć?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sprzęt do ćwiczeń"

Przewiń na górę