środki na opóźnienie okresu

  • Autor
    Odp.
  • subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …tzn pigulki tak dzialaja ze mozna zrobic sobie”przerwe” od okresu i w danym miesiacu nie miec ale to tez zalezy od sytuacji…

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Na opoznienie to niekonicznie… Ale znam na przyspieszenie. Bo mozna krwawnik pic ale to caly cykl… to tak 2-4 dni moze sie przyspieszyc… a tak najlepsze sa tableki. Choc wydaje mi sie, ze spuchnie Ci troszke brzuszek jesli nie zrobisz przerwy.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Tabletki sa ok, pod warunkiem ze bedzie tro odpowiednio wyliczone, nie mozna sobie np przesunac okresu o 3-4 dni (tzn mozna lae dzialanie tabletek jest pozniej mniej skuteczne) jak sie nie chce miec okresu to njalepiej wziac poprostu 2 opakowania tabletek pod rzad bez przerwy i tyle

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Mozesz sobie przesunac miesiaczke,jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne. W instrukcji,badz w internecie znajdziesz wyjsnienie, jak to zrobic.
    JEZELI nie tabl. znam tylko jeszcze jeden sposob, ale on jest raczej na wywolanie miesiazki ( czyli mozesz dostac ja wczesniej ). Jednak,ze takie tabletki rowniez dostaniesz na recepte…

    Ja mam ich w domu pełno ;/

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    podobno jak sie je orzechy to pomaga, ale nie wiem na ile ten sposob jest sprawdzony

    BLANKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    moja kolezanka twierdzi ze jedzeni cytryny opoznia okres a ile w tym prawdy to nie wiem bo nie probowalam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki na opóźnienie okresu"

Przewiń na górę