środki wspomagające odchudzanie

  • Autor
    Odp.
  • maladama89
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam. Bardzo chciałam schudnąć. Stosowałam już chyba wszystkie możliwe diety i tabletki, ale dopiero po namowie koleżanki zaczęłam brać Actislimfę. Jak na razie 5 kg mniej w miesiąc. Cudownie. Chciałabym je polecić wszystkim kobietą pragnącym zrzucić kilogramy. 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja tam nigdy nie używałam żadnych suplementów czy tym podobnych, po prostu odstawiłam cukier i białe pieczywo, jadłam czężciej ale mniej i wypijam zawsze 3 litry wody źródlanej, to mi w zupełnożci wystarcza.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się że większożć żrodków odchudzających to tylko efekt placebo. Dieta, ruch i powinno być ok.

    sadowskabaska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Te wszystkie srodki tylko wyniszczaja….

    Wiem ze ludzie ucza sie tylko na wlasnych bledach wiec nie bede Wam prawić kazań.

    A co do producentów uważam ich za d…bo dorabiaja się na czyjeż krzywdzie.

    toty123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję za info…zawsze się przydaje…

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Moim zdaniem żrodki na odchudzanie to jest jakaż masakra – z jednej strony zwykle mnóstwo chemii, z drugiej efekt jojo, z trzeciej jeszcze oszukujesz organizm i siebie. A w ogóle to ja nie wierzę w jakież cudowne diety – moim zdaniem najlepiej jest po prostu zdrowo się odżywiać + uprawiać regularnie sport.
    Jeżli ktoż ma z kolei problemy natury zdrowotnej, to myżlę, że najlepiej jest jednak skorzystać z porady fachowca – i to nie dietetyka tylko lekarza, który się na tym zna.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Dieta to podstawa, ruszać się też trzeba , bez tego na efekty trzeba czekać dłużej. Nawet jak się therm line bierze to ruch jest wskazany bo szybciej spala się tłuszcz podczas kuracji. Ja stosuję ćwiczenia z programu 8 tygodni, który na YT znalazłam i w połączeniu z TL Forte tracę tak mniej więcej 3-4 kilogramy na miesiąc.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Wypróbowałam TL Forte i rzeczywiżcie szybciej chudnę, bo jak zwykle po zimie nazbierało się trochę więcej kilo 🙁

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Na temat żrodków wspomagających odchudzanie jest już kilak wątków na forum,wystarczy poczytać. W wielu przypadkach to nic innego jak tylko efekt placebo który służy naszej psychice. Faktyczny efekt zapewni nam nasz własny wysiłek.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    u mnie przygoda z odchudzaniem zaczela się od redukcji cellulitu. Wiec zakupiłam detocell, który ogolnie redukuje cellulit, ale i wspomaga odchudzanie. To jest suplement wiec jest ok. Do tego trzeba cwiczyc. Nie mowie tu o katowaniu się przez kulka godzin na siłowni, a o racjonalnych ćwiczeniach, chociażby 30 min dziennie 5 razy w tygodniu – będą na bank efekty.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Mam pytanie dotyczące suplementacji… Która z nich najlepsza ? I po jakim czasie widac jest pierwsze efekty ?

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Po żadnym czasie nie będzie ich widać jeżli nie połączysz ich z dietą i ćwiczeniami. Nie można polegać i bazować tylko na suplementach bo naprawdę niewiele dają.

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja zamieniłam kawy . To znaczy z sypanej na slim coffee , pobudza i wzmaga trawienie . Ćwiczę tyle co ćwiczyłam , jem co jadłam , a waga mi spadła i teraz trzyma się na jednym poziomie.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ciekawe rzeczy piszesz. Ja odstawiłam całkiem kawę, staram się jej nie pić. Czasem mnie ciągnie, ale na szczężcie coraz rzadziej…wole wodę:D

    Kassia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja polecam Mega Max Slimmer 🙂 nie mam problemów z nadwagą, ale moja kuzynka walczy z nią od jakiegoż czasu i poza regularnymi ćwiczeniami, zdrową dietą przyjmuje ten suplement i mówi, że to znacznie przyspieszyło proces odchudzania 😀 faktycznie wygląda lepiej!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " środki wspomagające odchudzanie"

Przewiń na górę