• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Sting “ Jezu! “ spłodził naprawdę parę fajnych kawałków np.

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    i wiele, wiele innych! czujecie, czy rozumiecie!? hehe 😀

    zapraszam do wyrażenia swoich opinii i jak najbardziej uczuć, moje miłe Panie 😉

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @izaczek wrote:

    mnie Stinga głos nie rusza.. raczej drazni.. co skutecznie mnie do niego zniecheca..

    Masz rację.Posłuchaj sobie w kobiecym wykonaniu jego Shape of My heart w wykonaniu Carmen Cuesta.To zupełnie inna piosenka.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    no dobra, ale zrzędzicie 😉 to może :

    [usunięto_link]

    zajebiste, nieee!? hej, dziewczyny, nie dajcie się błagać 😀

    Muzodajnia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A znacie Sting – I Saw Three Ships ? świąteczna piosenka w wykonaniu Stinga 😀 [usunięto_link]

    ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    mioooooodzio:) jupi

    Justynka108
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Sting, Sade – moi faworyci. Absolutnie wspaniałe brzmienia – muzyka, barwa głosów, sposób wyrażania emocji, teksty. Odprężające, wyciszające, seksowne – do auta, do pożcieli, do kolacji. Ja jestem raczej spokojną duszą – medytacja, zielona herbatka itp. Nie lubię rąbanki pop, techno nie posiada głębi, :// muzyka klubowa do mnie nie przemawia bo – moim zdaniem – nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Szanuję uczucia innych i niech sobie tam lubią co chcą, w końcu ilu ludzi, tyle wizji. Ja zaż, z mojej strony pozdrawiam wszystkich fanów Stinga i Sade. 🙂

    Aluka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Kocham go miłożcią platoniczną niezmiennie od piątej klasy podstawówki. Ostatnio rozpływam się nad utworem Can she excuse my wrongs. Sting żpiewa przy akompaniamencie Edina Karmazova. Cudo.
    Tutaj link:
    [usunięto_link]

    A I Saw Three Ships rzeczywiżcie fantastyczna, nie wiem jak to się stało, że jeszcze jej nie słyszałam.
    Widzieliżcie Stinga na Gali Polskiego Radia? Ja byłam bardzo mile zaskoczona jego obecnożcią i tym, w jaki sposób mówił o nim Marek Niedźwiecki.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Słuchałam koncertu w Polskim Radio i wywiadu.Tu jest link z tego koncertu:

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    klaustrofobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja uwielbiam szczególnie piosenkę Stinga z filmu „Leon zawodowiec”, czyli 'Shape of my heart”. Mogłabym jej słuchać 10 razy pod rząd i nie miałabym dożć, na prawdę. Po za tym kojarzy mi się z tym cudownym filmem:).

    bonbon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Sting zawsze i w każdej ilożci TAK.
    Styl, klasa, wrażliwożć… niestety brakuje tego na naszym podwórku.

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Bardzo podoba mi się żwiąteczna płyta stinga 😀 jest inna niż wszystkie a jednoczeżnie tak samo wspaniała…mmm

    basienka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja znałam twórczożć Stinga, ale nie byłam jakąż szczególną wielbicielką. Dopiero po koncercie w Poznaniu, we wrzeżniu tamtego roku, na który trafiłam przypadkiem, zakochałam się w jego muzyce. Może to dzięki temu, że posłuchałąm go na żywo i był doskonały.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @izaczek wrote:

    mnie Stinga głos nie rusza.. raczej drazni.. co skutecznie mnie do niego zniecheca..

    Masz rację.

    jagódka, naprawdę chcesz mnie dobić 😯 ?
    przecież wiesz, że Izaczek po prostu chce mi dowalić 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Posłuchaj sobie w kobiecym wykonaniu jego Shape of My heart w wykonaniu Carmen Cuesta.To zupełnie inna piosenka.

    no włażnie. niebo, nie? :-

    ps. co Ty na to, izaczku??? jupi

    na dobranoc, a raczej… na dzień dobry 😉 dorzucę:
    [usunięto_link]

    marianeczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja chyba najbardziej kocham „Songs from Labirynth”, gdzie muzyka jest inspirowana elżbietańską anglią i Sting gra na lutni 🙂 kochaaaaam!

    klara68
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moja ulubiona o English man in New York! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sting"

Przewiń na górę