stopy,jak je w ciagu 2 tyg doprowadzic do pozadku

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    dziewczyny poradzcie cos chcialabym by moje stopy byly ladne paznokcie tez,zaczelam robic 2 razy wtygodni pumeksem i mocze w wodzie z sola smaruje kremem do stop no widze ze jest lepieej ale czasami suche sa piety skora schodzi no wkazdym razie wyglada to tak jakby mi skora schodzila,poradzcie cos mi

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Nie ma to jak krem do stóp (:
    Rób wszystko to co robisz, pamiętaj o pumeksie.
    Jeżli nie chcesz inwestować w specjalny krem to ja mogę poradzić, żebyż używała kremu nivea intensywnie nawilżającego, bo mi sweo czasu bardzo pomógł na stopy i on jest kosmicznie wydajny(:
    No i rób też peeling(taka porada rodem z czasopisma: rób go co 2 dni). Jak zrobisz peeling i potem nałożysz taką grubą warstwę kremu nivea i po np. 20 minutach zetrzesz(np. przed snem) to co sięjużnie wchłania chusteczką i potem pójdziesz spać to rano ja miałam po takich sesjach gładziutkie stópki.
    Co do pięt to sama miewam chroniczne problemy 😕
    ścieram tym pumeksem… kładę krem, ale jest ciężko.
    Ale ostatnio widziałam w tv reklamę kremu do pięt i chyba zainwestuję, bo chociaż nie pękają to czasami robią sietak nieprzyjemne, że .. ojej 😉

    A jeżli chodzi o paznokcie to po prostu je ładnie podcinaj i ładnie maluj na jakiżkolor w którym dobrze się czujesz.
    Ja tam żadnych odżywek do paznokci stópnie używam i lubięje malować na czerwono, bo wtedy wydają się dużo ładniejsze niż jakież takie delikatne, bo nie mam zbyt ładnnych płytek paznokci stóp (; A tak wyglądają genialnie, a napracować się przy nich wcale nie muszę (:

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Pielęgnacja poranna:
    1. Oczyżć stopy (szczoteczka, woda, mydło).
    2. DOKŁADNIE OSUSZ.
    3. Wetrzyj niewielką ilożć kremu nawilżającego z dodatkiem substancji dezedorujących (one często także ochładzają stopy, np. mięta), np. Chłodząco-orzeźwiający talk w kremie Oriflame (7,90zł).
    💡 💡 💡
    W TRAKCIE DNIA STARAJ SIĘ CHODZIĆ W ODKRYTYM OBUWIU I BEZ SKARPETEK (EWENTUALNIE W BAWEŁNIANYCH).
    💡 💡 💡
    Pielęgnacja wieczorna:
    1. Oczyżć stopy (szczoteczka, woda, mydło).
    2. Przetrzyj wstępnie stopy pumeksem (ale prawdziwym).
    3. Osusz.
    4. Pedicure (raz na tydzień powinno być ok).
    5. Użyj kremu żcierającego do stóp o włażciwożciach nawilżających, np. Krem żcierający do stóp, Oriflame.
    6. Kąpiel relaksująca do stóp (spokojnie podczas sit-komu 😆 ), tu tez polecam produkty mojej firmy 🙂
    7. BARDZO WAŻNE. Całonocna kuracja dla stóp Oriflame, istna rewelacja, smarujesz stopy, zakładasz bawełniane skarpetki… i tylko czekaj na efekty.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a jak to jest ze zima, gdy chodzimy w skarpetkach mamay fajne piety a latem gdy w klapeczkach mykamy to piety wygladaja hmmm same wiecie jak

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Latem niestety w powietrzu jest dużo pyłu, który lubia się czepiac stópek. Niestety trzeba je latem płukać jak najczężciej i lekko smarować czymż nawilżającym.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    witam was.stopy juz sa prawie ok tylko ta skora caly czas schodzi.a to nie jest tak ze ona schodzi bo tak poprostu jest?paznokcie staram sie prosto obcinac tak by nie wrastaly i naprawde jets lepiej,i tak juz raczej bede 2 razy wtyg robic bo pomaga,ciekawe czy plingi do stop sa dobre jak myslicie?

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja uważam, że są bardzo dobre. Oczywiżcie pewnie to zależy czyjej produkcji itp. itd., ale ja zawsze miałam fajne. Obecnie nie używam specjalnego do stóp tylko zwykłego do ciała i też jest super.
    Jak sięrobi regularnie to czućpoprawę. Mi nigdy skóra nie schodziła, ale czułam, że stopy są”szorstkie” po prostu i sam krem nie pomagał. Odkąd złyszczam naskórek jest naprawdę ok :wink:[/img]

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    A co poradzicie na pocenie się stóp? Moje stopy pocą się nawet w odkrytych butach… 😥 😥 Mam olbrzmi problem z nimi… Psikam takimi dezodorantami do stóp ale nic…
    Same wiecie jak to wygląda jak się zdejmuje buta i wszysyc zatykają nosy 😥 😥
    Kiedyż posmarowałm Antidralem po skuteczny podobno do pach jest ale taki mi wysuszył stopy, że szok 😥 Sama nie wiem już co mam z nimi robić… 🙁
    W ogóle to po domu musze chodzić w skarpetkach bo mi marzną nawet latem 🙁 I się sinawe wtedy robią 🙁
    Ale najgorsze jest to pocenie.. 😥 😥 tragedia

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Alexandraa próbowałaż p****żć się z tym do lekarza?

    fiolkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmm- jeżli chodzi o potliwożć stóp to może problem tkwi w butach ze sztucznego tworzywa- słyszałam też o odżwieżających wkładkach do butów.. Ja swoje stopy i przy okazji kolana potraktowałam mażcią z mocznika i witaminą A,wydawany na receptę-strasznie tłusty i wydajny, a skórka po nim miękka i gładka jupi

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    No ja w ogóle cała się pociałam, nawet jak było mi zimno i jak byłam u lekarza to mi powiedziała, że mam się nie denerwować bo to z nerwów tak mam i przepisała mi szałwię.
    Teraz już się tak nie pocę jak za czasów liceum, ale ta potliwożc stóp mi dokucza…

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Hm… Myżlę, że jeżli nie pomagają Ci preparaty ogólnodostępne to może powinnaż włażnie się udać jeszcze raz do spejalisty. Albo może na sam początek popytaj jeszcze w aptekach. Chociaż może lepiej nie eksperymentować tak na żlepo… Sama nie wiem.
    Ja bym na Twoim miejscu udała się najpierw do dermatologa i jeżli on bynie pomógł to bym się potem martwiła dalej.
    Ale jestem pewna, że znajdzie się jakaż rada na Twoje stópki!

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja również mam problem ze stopami, dużo czasu pochałania ich pielegnacja ale przynosi rezultaty. polecam scrub i sól morską z Avonu z serii „foot works”. po takim scrubie przetrzeć pumeksem. to ważne by skóra była zmiękczona podobnym specyfikiem przed starciem pumeksem. super jest też sposób mojej mamy. najpierw moczy stopy w wodzie z mydełkiem, potem osusza, smaruje kremem [bardzo dobry jest Nivea] nastepnie zakłada woreczki i skarpetki. rano pięty są jak pupa niemowlaka 😀 choć może nie brzmi to nadzwyczajnie, ale warto spróbować

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie ma nic lepszego od skarpet zluszczajacych a potem dalszej pielegnacji kremem. Efekty po skarpetach zaczynaja sie pojawiac po okolo 3 dniach i wyglada to strasznie, ale potem stopy sa super mieciutkie.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Dokladnie, to samo chcialam napisa co napisala Patrycja wyzej 🙂 Ja sobie jeszcze pomagalam moczeniem w wodzie i delikatnym scieraniem pumeksem, bo na szybko potrzebowalam poprawy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " stopy,jak je w ciagu 2 tyg doprowadzic do pozadku"

Przewiń na górę