• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja się jeszcze nie odważyłam, ale myżle że zrobię to jak bedzie jakaż okazją, np.2 rocznica. Zawsze mój chłopak mnie rozbiera i nigdy nie miałam okazji by się przełamać i sama z własnej inicjatywy zrobić mu show 😀 hihi

    Greta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jakos nie moge sie przełamac, i obawiam sie ze byłabym to w stanie zrobic jedynie w stanie lekkiego chociażby upojenia alkoholowego…a przeciez nie takie rzeczy juz sie robiło..hm.. a jednek–znacie jakis sposób zeby sie przełamac i wreszscie odwazyc..w koncu to nic wielkiego…a za to jakie efektowne
    ??!!!!:oops: 😳 😳

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    ja juz sie tak po malo przygotowuje w myslach 😛

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    to nie w myslach, tylko do lazienki przed lustro i tanczymy !! 🙂 ja czasami cwicze sobie, bo zamierzam niedlugo zrobic niespodzianke mojemu ukochanemu 🙂 a co do muzyki to tego specjalnego tanca, macie juz jakies wybrane utwory? moze podacie jakies tytuly?;>

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Sama z siebie nie zrobiłam nigdy , jakoż tak wychodzi , ale striptiz już pare razy robiłam, jak przegrałam w pokera [przed większym gronem przyjaciół , oraz jak 😳 ] i jak przegrałam zakład z Kubą…

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja jeszcze nie zrobiłam striptizu ale chętnie bym zatańczyła zwłaszcza, ze z tańcem mam doczynienia od kilku lat. Mi się wogóle podobają występy profesjonalnych striptizerek. To jest bardzo dobrze zrobione show. Mojemu obecnemu facetowi już napewno nie zatańczę ale pomyżle o tym przy następnym facecie.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    forntuata dlaczego nie zatanczysz mu juz? Rozstajecie sie?

    a co do piosenek to mi sie najlepiej seksownie rusza przy Beyonce-Noughty Girl 🙂 i jesli juz bym miala zatanczyc to tylko do tego 🙂 nie dosc ze tytul mowi sam za siebie, slowa piosenki to jeszcz rytm 🙂

    Nikusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [nie smiejcie sie] Jak mam przekonac mojego faceta, zeby chcial mojego striptizu? [/nie smiejcie sie]
    .. to jest powazny problem 😛 BO JA CHCE 😥

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    to ja wiele razy juz probowalam robic striptiz ale jakis pieronski hamulec ktory jest we mnie psuje wszystko i szybciutko koncze.

    ale jestem bardzo ciekawa czy ktorys z waszych mezczyzn wam zrobil kiedys striptiz?

    Bo moj TAK 🙂 i mial na sobie stringi 🙄 i cholernie mnie zaskoczyl i podciecil. ale sie wtedy na niego rzucilam…

    Nikusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dożć kontrowersyjne 😉 moze nawet byc fajne… ale ja sie tego po moim nie spodziewam.. 😕

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Nikusia ja tez sie nie spodziewalam. wszystko ale nie striptozu w wykonaniu mojego meza. fakt byl po kilku piwkach … ale pamietal to nasteonego dnia wiec sie liczy 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Nie no ja sobie nie wyobrażam mojego mężczyzny robiącego przede mną striptiz! Tarzała bym się ze żmiechu widząc owe szow! On się po prostu do tego nie nadaje!

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Mi kiedyż kumpel zafundował striptiz. Niesamowicie się ruszał. Fajne wspomnienia. Co do mojego obecnego faceta to hmmmmmm nie wiem czy te relacje można jeszcze nazwać związkiem. 😥

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    podajcie jakies tytuly piosenek dobrych do striptizu. dzieki 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " striptiz"

Przewiń na górę