Stylowe telefony

  • Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Według mnie jeżli chodzi o design to jeden z lepszych ma firma LG, a szczytem elegancji jest dla mnie LG BL40 [usunięto_link] doceniony już jako telefon roku. A co wy o nim sądzicie?? Jakie są wasze typy??

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ładny ten telefonik ale niestety coraz więcej jest takich na rynku i ciężko je wszystkie od siebie odróżnić. W ogóle pamiętam jak kiedyż szczytem marzeń każdego była nokia 3310 i jej słynny snake, a teraz takie cudeńka robią.
    Mnie osobiżcie bardzo podoba się jeszcze ten telefonik: [usunięto_link]

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Apropo stylowych telefonów to LG szykuje już trzecią PRADE, ciekawe jak będzie wyglądała, z nieoficjalnych informacji ma pracować na systemie operacyjnym Android [usunięto_link]

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] trochę lepszy news na ten temat

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    No coż na więcej informacji trzeba będzie poczekać do targów CES, zastanawiam sie czym jeszcze LG nas zaskoczy w Las Vegas, najważniejsze ze potwierdzaja sie informacje dotyczące systemu operacyjnego na jakim będzie działała LG PRADA, z pewnożcią LG odnotowuje nowy rok z „Wielkim Wejżciem”, bo w pierwszym krwartale 2010 roku planują wprowadzić jeszcze kilka innych telefonów [usunięto_link]

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    a co powiecie o Motoroli Aurze?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Pod względem designu odstają sporo od telefonów LG, według mnie LG nadaje swoim komórkom najfajniejszy wygląd np. ten wafelek [usunięto_link]

    dzabersmok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    LG to może i ładne pudełeczka, ale ja nie mam zaufania do nich.
    Co innego coż uznanego jak np HTC.
    [usunięto_link] polecam zerknąć
    Stylu mu odmówić nie można.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Nie zgodziłabym sie z toba poniewaz to wlasnie LG BL40 otrzymało oskara w kategorii telefon roku 2009 za najlepszy design [usunięto_link]

    dzabersmok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Lol, no przeciez napisalem ladne pudeleczka. Za nic innego niz za wyglad nagrody dostac nie moga. Zaufania nie budza niestety.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jest wiele marek, które oferują luksusowe telefony, jak chociażby Vertu czy Gresso – warto im się przyjrzeć, ale kosztują… szkoda gadać.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Dokładnie cena niektórych stylowych telefonów przechodzi ludzkie pojęcie za to LG daje stylowy telefon za niewielka ceną na które każdy może sobie pozwolić

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Stylowe telefony"

Przewiń na górę