sucha, swędząca skóra głowy – co pomoże maseczka/szampon??

  • Autor
    Odp.
  • somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    ostatnio podrażniłam sobie jakimż szamponem z kwasami owocowymi skórę głowy. niestety swędzi i w niektórych miejscach piecze i jest sucha. oczywiżcie tego owocowego szamponu już nie używam no i poszukuję jakiegoż, który załagodzi stan mojej głowy. macie jakież sprawdzone maseczki/szampony/kuracje??

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Mówi się,że szamon jest do skóry głowy a odżywka do włosów i tak się to powinno dobierać!

    Myżlę,ze powinnaż spróbować czegos delikatnego,kojącego-jak możesz przenaczyć na to trochę więcej kasy to może coż z kosmetyków aptecznych…

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja stałam się aktywną fanką pharmacerisa przez ostatnie kilka tygodni – wiem że mają linię specjalistycznych szamponów. osobiżcie nie używałam, ale z innych ich produktów jestem bardzo zadowolona, więc może z tym spróbujesz?

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    aż z ciekawożci poszukałam informacji o tych szamponach Pharmaceris – faktycznie to nowożć. no i mają szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry głowy. czytałam że zawiera wyciąg z nasion lnu, a kiedyż już miałą kosmetyki z wyciągiem z lnu włażnie i bardzo łagodziły wszelkie podrażnienia. może więc naprawdę powinnaż pomyżleć o jakimż specjalistycznym szamponie?

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja używam pharmacerisa na cellulit, znam te kosmetyki i np. efekty po miesiącu używania są żwietne. myżlę że z szamponami jest podobnie. ja nie mam wielkich problemów z włosami, no, może trochę za szybko się przetłuszczają 😉 ale nie próbowałam tych akurat szamponow (hehe, a może powinnam?:P) ale inne serie znam i chwalę. majątku on nie kosztuje, jeżli faktycznie masz problem, to pewnie warto spróbować.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja misłąm problem z swędzącą skórą głowy, ale kupiłąm maseczkę WAX do włosów, ja sie wmasowuje w skórę głowy, w sumie to ja ja kupiłam ze względu na regenerację włosów, ale pomogła tez na swędzenie;))

    Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Spróbuj odrzywek i szmponów Syoss. W rossmanie jest ich dużo więc idź i poczytaj co ci bedzie pasowało na swędzącą skórę głowy

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    uuu współczuję takiej przypadłożci..co to za szampon z kwasami, będziemy wiedzieć czego używać? Na co miał działać, że takie silne stężenie kwasów było w składzie..Teraz to przede wszystkim porządne nawilżanie musisz sobie zafundować..a może coż z rumiankiem? I zdecydowanie kup w aptece, nie w drogerii.

    majeczka233
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    musisz kupic silnie nawilzajace maseczki do wlosow i skory glowy bo przez sucha skore glowy niszcza sie wlosy dobra jest maseczka z WAXA nawilza skore i wlosy no i do tego jakies witaminy!!!! ja na sucha skore glowy i wlosow stosuje Floradix do picia o owocowym smaczku szybkie dzialanie przez plynna postac mnie bardzooo pomaga powodzenia

    iwona-drobicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Żel DECUBAL ANTI-ITCH GEL szybko wnika w skórę, wywierając natychmiastowe działanie kojące. Żel zawiera między innymi glicerynę oraz witaminę B5 i jest całkowicie pozbawiony tłuszczu. Dlatego nie stanowi alternatywy dla kremu natłuszczającego, którego wymaga codzienna pielęgnacja suchej, swędzącej skóry “ jest jednak jego dobrym uzupełnieniem.

    Pozdrawiam,
    Iwona Drobicz
    eRzecznik Decubal

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Powinnaż stosować preparaty do suchych włosów oraz co jakich czas wmasowywać w skórę głowy oleje. Bardzo dobre efekty przynosi m.in. olej kokosowy – można go także stosować jako balsam do ciała, a dodatkowo smażyć na nim placki w kuchni 😉

    noocny345
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzięki, pomogłyżcie 😀

    zimatuztuz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dzięki, mi też.

    anulka210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja bym kupiła nizoral od lat dobry na wszystko.

    wiola89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Bardzo dobry jest olej kokosowy, ja wcieram w skórę, jak i w całe włosy, oczywiżcie raz na jakiż czas. Ja mam pure fiji, jest bardzo wydajny, polecam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sucha, swędząca skóra głowy – co pomoże maseczka/szampon??"

Przewiń na górę