suche i czerwone oczy

  • Autor
    Odp.
  • Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Podejrzewam, że też się czasem z tym borykacie: czerwone, suche i pieką. Przez siedzenie przed kompem, mało snu i suche powietrze. Możecie polecić coż sprawdzonego do zakraplania?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    jakież kropelki do oczu, osobiżcie nie polecam visine bo sa przereklamowane i za drogie za to ja kupuję zawsze Lacrimal dwa razy tańsze a to w końcu to samo uwierz mi dosłownie to samo 😀

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Kiedyż pisałyżmy z dziewczynami o kroplekach.
    Pamiętam, że chwaliły starazolin. Kiedyż był na recepte.
    Jeszcze poszukam tego topicu na forum.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    zgadzam się z Hostessą visine są zdecydowanie za drogie ok 30 zł, 😮 więc nie ma sensu wydawać dużo kasy na coż co mozna mieć o wiele taniej…radzę jeszcze robic gorące okłady na oczy z herbaty,regularna gimnastyka tez pomoże 😀

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    I zadbać o wzbogacenie diety o luteinę-można oczywiżcie jako suplement diety(w tabletkach) ale wiadomo,że lepiej natualnie!
    Luteina rewelacyjnie rozwiązuje problemy z oczami…
    Warto też zwrócić uwagę czy w pomieszczeniach w których przebywamy nie ma zbyt suchego powietrza-wtedy dobrze pomyżleć o nawilżaniu-nawet mokry ręcznik na kaloryferze już! nawilża powietrze!

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A ten Starazolin ile kosztuje? I jest bez recepty?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Luteina to żwietna sprawa. duzo jest tych tabletek w aptekach. ale najlepiej wybrać takie najzwyklejsze. Uzyskuje się ją chyba z czerwonych owoców (jarzębina, borówka itp.), wiec tez warto uzupelnic diete.

    a starazolin jest juz bez recepty i na pewno tańszy od visine.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Byłam z tym kiedyż u okulisty, myżlałam, że mam jakież podrażnienie od soczewek. Dostałam chyba 4 rodzaje kropel do wykupienia i brania w ustalonej kolejnożci, całożć kosztowała ponad 60 PLN i w sumie nie pomogła. Przeszło samo z siebie.

    Do pracy na komputerze proponuję program Workrave [usunięto_link].

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Kupiłam Starazolin, robię okłady i jest zdecydowanie lepiej. Muszę jeszcze o tej luteinie poczytać, ale pewnie jak karmię piersią to nie mogę…

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ale czy lek homeopatyczny zwęży naczynia krwionożne? No i na rezultaty działania leków homeopatycznych to chyba trzeba dłużej czekać? Mnie ten Starazolin w parę dni pomógł, więc polecam

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    @lambda wrote:

    A na zmeczone oczy dobra jest tez tzw gimnastyka oka + np. patrzenie sie na coż zielonego np. na liżcie kwiatka w pokoju bo to ponoć relaksuje oczy

    [usunięto_link]

    pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Tez kiedyż miałam problem z suchożcią i pieczeniem oczu, a niestety to czym się zajmuje wymaga częstego siedzenia przed monitorem. Polecam żel ze żwietlikiem i rumiankiem do powiek i pod oczy firmy Flos – Lek, mi przynosi dużą ulgę, a do tego jest tani i można go kupić w aptece.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    suche oko, to czesty problem osób które nosza soczewki… krople, częste nawilżanie oczu… dbanie o odpowiednie wilgotnożć powietrza… itp

    Cały watek o suchym oku [usunięto_link]

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Cały watek o suchym oku [usunięto_link]

    Bardzo dobre to forum, często sama zadaję tam pytanie, a odpowiadają na nie okuliżci:)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    werkaa nie okuliżci tylko optometryżci :D[/code]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche i czerwone oczy"

Przewiń na górę