• Autor
    Odp.
  • Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    macie problem z suchymi, zaniedbanymi stopami po zimie?

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    tak, ja mam ogolnie problem ze stopami… teraz staram sie jak najczesciej ( kilka razy w tygodniu) robic peeling kawowy a potem kuracje parafinowa bielendy na stopy, zeby po starciu naskórka ladnie go zmiekczyc i nawilzyc… mam nadzieje ze do sezonu na sandaly zdaze 🙂 hihi

    malinka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Oj tak, swego czasu miałam ogromny problem z suchymi piętami. Stosowałam różne kuracje, ale nie pomagały. W końcu sięgnęłam po kosmetyk firmy Ziaja, jakiż krem nawilżający włażnie na suche stopy. O dziwo pomógł, smaruję 3-4 razy w tygodniu i stópki są nawilżone 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Perfecta ma fajny peeling i krem zmiękczający do stóp. Kosztują grosze, a przy regularnym stosowaniu dają naprawdę żwietne efekty. Może ktoż próbował?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Faktycznie te kremy jak i peeling jest chwalony na forach wiec myżlę że warto spróbować. Ja zawsze po zimie mam ten problem z suchymi stopami i pękającymi piętami.

    Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    wiecie co poszłam za radą siostry i kupiłam maseczkę do stóp skinlite i jestem super zadowolona, trzyma się ją na nogach 1,5 godziny i w ciągu tygodnia cały ten paskudny twardy i stary naskórek się złuszcza. Sam proces nie wygląda zachęcająco ale po tym tygodniu? wooooow!!! stopy gładkie i piękne jakby nigdy nic im nie było 🙂 chyba ostatnio miałam takie stopy w liceum 🙂 dla mnie bomba

    BiBii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    U mnie peelingi tak sobie działają, wolę tradycyjne tarki do pięt, ale nie takie pumeksy tylko tarki. Mam wrażenie że pumeks to siedlisko bakterii. A po tarciu, które zawsze robię na sucho zakładam skarpetki exclusive cosmetics spa dla stóp, żwietnie nawilżają i regenerują skórę po zdzieraniu tarką. Tylko trzeba uważać przy chodzeniu w nich, bo są bardzo żliskie.
    Nie wiem dlaczego, ale jak tylko je zakładam to zawsze domofon dzwoni 😉

    Jadwiga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja jakiż czas temu dostałam w prezencie zestaw kosmetyków naturalnych, m.in. własnie do stóp i przypadły mi do gustu. Spróbuj zajrzeć na [usunięto_link]. W razie pytam służę pomocą choć uzywałam tylko kilku.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Całkiem ciekawie się prezentuje,więc czemu nie. Ja stosują zarówno peeling jak i krem nawilżajacy na co dzień do stóp,dzięki czemu nie są one tak wysuszone.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Jakiż czas temu miałam super zestaw Zen SPA od Jessici. Zapach zielona herbata. Rewelacyjna rzecz jeżli chodzi o higienę i pielęgnację stóp. Pieknie pachnie, skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, naprawdę fajna rzecz.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A są oprócz tego jeszcze jakież inne zapachy? Jeżeli tak to ja również chętnie dowiem się czegoż więcej na ich temat,podaj szczegóły. Ile dokładnie kosztuje? taka pielęgnacja stóp przydałaby sie każdej z nas.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jakiż czas temu miałam super zestaw Zen SPA od Jessici.

    A w jakiej to jest formie ?

    Gabrysia___
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ostatnio często w radiu słyszę reklamy żrodka regenerum, włażnie do pięt. Są jakież opinie? Używałyżcie tego?

    marcco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja polecam taka maseczke Exfoliating Food Peel. To takie skarpetki które nasączone są specjalnym prepretatem. Siedzimy w nich około 1,5h a po niespełna tygodniu rozpoczyna się proces złuszczania stóp. Po całej kuracji stopy są bardzo ładne ale chyba nalezy to robic kiedy jeszcze nie chodzimy w sandalkach bo mozemy straszyc ludzi 😉

    kramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja mam tak co roku nie jest to łatwe, lecz wszystko da się zrealizować, tylko trzeba jednak dużo cierpliowżći. Idealne są maseczki do stóp i kremy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " suche pięty i stopy"

Przewiń na górę