Super ze jest tu taki temat

  • Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Bo jak załozyłam go na innym forum to było radz sobie sama .

    Sama boire leki przeciwdepresyjne.
    Zaczeło sie od silnego stresu.Długotrwałego.
    No i skonczyło na lekach.
    Dobrze ze maz mi pomaga:)
    I fajnie ze tu trafiłam.
    Ze jest taki temat.Ze nie przechodzicie obojetnie.
    A dla rownowagi jest temat o optymizmie:)
    I wiem ze moge tu napisac.
    😀

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    To jest forum,tu mozna pisac o wszystkim,tylko badz przygotowana na to,ze coniektorzy lubia wytykac bledy w pisaniu i czepiac sie wszystkiego myslac,ze sa najwazniejsze na swiecie.
    Ale na ogol jest bardzo milo 😉

    Pozdrawiam 😛

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    witaj

    podajmy sobie rece=tez biore leki na depresje i nerwice!

    wiec bardzo dobrze wiem co przechodzisz , jesli chcesz napisz cos wiecej

    pzdr

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    witaj

    podajmy sobie rece=tez biore leki na depresje i nerwice!

    wiec bardzo dobrze wiem co przechodzisz , jesli chcesz napisz cos wiecej

    pzdr

    Jak dlugo masz nerwice,i jakie leki bierzesz? Czy sa to leki od psychiatry?
    Pytam,bo ja tez mam nerwice…bralam juz rozne lekarstwa ale nie pomagaja zbytnio. Jesli mozesz,to napisz cos wiecej.

    Dzieki i pozdrawiam.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    bralam wiele wiele lekow ale nie dzialay na mnie dobrze , aktualnie biore pramolan i depresje przezwyciezylam , mysle ze to zasluga terapii i zdrowego odzywiania oraz lekow , na samych lekach nie powinno sie tkwic bo leki problemu nie rozwiaza. Do tego na nerwice chodze na erapie odechowa ja sie nie poddam pomimo ze bylam juz nawet po probach samobojczych .
    Najbardziej przeszkadzaja mi lęki i dusznosci ale chyba powoli sie do nich przywyczajam natomiast mysli samobojcze sa u mnie tragiczne pojawiaja sie co jakis czas najczesciej z lękiem.
    leki biore na depresje od pol roku a nerwice mam praktycznie od dziecka ale ujawnila sie tak opstro takze dopiero po silnym stresie.

    oczywiscie leki dostaje od mojego staruszka- psychiatry.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    a co bedzie po odstawieniu leków??
    czytałam, że wtedy bardzo dużo ludzi znajduje się spowrotem w tym samym stanie psychicznym, który ich sklonił do brania leków??
    podobno tak naprawde pomagają tylko 1/3 ludzi, którzy je biora??

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja też brałam leki przez 1,5 roku. Po odstawieniu tabletek niektóre lęki (u mnie to było głównym problemem) wracały, ale trwały krócej i łatwiej było mi je przezwyciężyć. Teraz, po roku, nie mam już ich wcale.
    Ważna jest też pomoc bliskich.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a co bedzie po odstawieniu leków??
    czytałam, że wtedy bardzo dużo ludzi znajduje się spowrotem w tym samym stanie psychicznym, który ich sklonił do brania leków??
    podobno tak naprawde pomagają tylko 1/3 ludzi, którzy je biora??

    owszem a wiesz czemu? bo licza tylko na leki!!! a leki to tylko wspomagacz trzeba do tego chodzic na psychoterapie , a mnostwo osob wpoli siedziec w domu lykac prchy i czekac na cud bo uwazaja ze cos za nich zrobia prochy nic , probelm bedzie w nich tkwil poki go nie znajda i nie rozwiaza , a ja pisalam ze chodze na terapie wiec nie licze tylko na leki!

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    forum jest dla nas 🙂
    mamy sobie pomagać i dyskutować na rożne tematy 🙂

    co do leków i depresji
    z depresja radze sobie jakoż bez tabletek itp.
    jednak mam problem z silna nerwica

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Jovita, ty przypadkiem nie moderujesz na nerwica.com?

    Ja mam nerwicę od pięciu lat. Bywało lepiej i gorzej. Odkąd zaczęłam ćwiczyć relaksację jest o niebo lepiej. Czasami w ogóle nie czuje juz że ją mam 🙂
    Pomógł mi Pan Pitak z Koszalina. Bez leków żyję już …. kurde 2,5 roku. Jak tylko zaszłam w ciąże to odstawiłam.

    Same leki tylko uciszają nerwicę, nie leczą jej przyczyny więc albo leczymy się dokładnie, albo w ogóle 🙂

    hanuta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam,
    depresja jest uznawana czesto za chorobe duszy, a ta jak wiadomo ciala nie ma, wiec i fizyczne prochy nie pomagaja. Jedynie co robia to, tak spowalniaja reakcje, ze osoba chora nie zrobi sobie krzywdy, choc i to nie zawsze funkcjonuje.
    Mnie osobiscie, w bardzo trudnej chwili zyciowej (rozwod, przeprowadzka, depresja, ogolem wszystko wali sie na leb) pomoglo ReiKi.
    Najpierw robil mi je mistrz, nastepnie sama, poprosilam o inicjacje, a teraz znajac to cudowne narzedzie pomagam innym:)
    Mieszkam w Berlinie, wiec raczej trudno nam bedzie sie spotkac, jednak w Polsce mieszkaja moi Sansai, a i wielu jest Mistrzow w kraju, ktorzy z calym oddaniem pomagaja innym.
    Warto sprobowac !
    Pozdrawiam was i posylam wam Swiatlo Bezwarunkowej Milosci.
    Hanuta

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    tez baralam leki…. nawet czasmi bym do nich wrocila ale nie znam dobrych ktore mi pomoga , moze zdradzicei jakas nazwe… sama mam depreche;/… w ktorej juz od dawna zyje…

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    a ile trwa wasza depresja i od czego się zaczęło? || leki…~~> ;/

    maclisc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    a co bedzie po odstawieniu leków??
    czytałam, że wtedy bardzo dużo ludzi znajduje się spowrotem w tym samym stanie psychicznym, który ich sklonił do brania leków??
    podobno tak naprawde pomagają tylko 1/3 ludzi, którzy je biora??

    nigdy nie brałam, bo tego typu leki działają jak alkohol
    alkoholik zapija problem, który nadal jest, co gorsza nawarstwia się
    lek nie rozwiże problemu, trzeba „na trzeźwo” zadziałać

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Super ze jest tu taki temat"

Przewiń na górę