• Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Ojej….ludziska na forum juz tyle o mnie wiedzą..
    Przynajmniej to niech pozostanie moją…słodką tajemnicą

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Taaa … a ja z wyrazu twarzy odczytuję jędrnożć pożladków… luudzie 🙄

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Taaa … a ja z wyrazu twarzy odczytuję jędrnożć pożladków… luudzie 🙄

    Zgadzam się, barracuda zamiast opowiadać takie bajki to może dogadaj się ze swoją żoną, a potem rozmyżlaj nad sutkami innych kobiet 😛

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    to nie bajki.. 😉

    nie musicie mi wierzyc,

    jesli potrafisz z twarzy ocenic kogos pupe to brawo …

    co do mojej zony… spoko damy sobie rade… ale to co znaczy ze juz nie moge zadawac pytan? przestancie…to chyba forum dyskusyjne..

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Jasne, że dyskusyjne i to w niektórych przypadkach nawet dożć mocno…

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    poprostu baracccuda ma rentgen w oczach;p nie zazdroszę;)

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Cycki, cycuszki, piersi, biust, tits 😉 Jak jest zwał, to najbaardziej smakowity kes tortu kobieta zwanym. Uwielbiam duze piersi, nic naprawde nie kreci jak dotyk biustu D, dla mnie to ideal. Piersi D = Hard [D]ick w kazdej sytuacji. 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    To wcale od genow nie zalezy. Jesli jest zimno, tak jak czlowiek dostaje gesiej skorki, tak kobiecie jeszcze stają sutki, podbnie gdy jest podniecona- czasem zmieniaja kolor, powiekszaja się. Przy wyzszej temperaturze i braku podniecenia sutki „chowają się”- zaobserwowac to mozna np w wannie, gdy jedna piers jest pod wodą, druga nie. To kwestia temperatury badz podniecenia.
    – kwestia wrazliowsci sutków

    Co do wielkosci piersi- to akurat zalezy od genow, choc podobnie jak na meskie narzady plciowe- sa na to cwiczenia roznego rodzaju..

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    @HardDick wrote:

    , nic naprawde nie kreci jak dotyk biustu D, dla mnie to ideal. Piersi D = Hard [D]ick w kazdej sytuacji. 😀

    Jesteż pewien??

    A co powiesz na dotyk biustu babki po 60tce i dotyk biustu 20stki? Ta pierwsza ma D, a druga A. Co wybierzesz?? Kobiety (nawet i te młode) mogą mieć D, ale brzydkie. Dodaj, że po prostu kręcą Cię kobiety z dużym, ale kształtnym biustem. Wkurza mnie jak ktoż mówi ” lubię duże cycki”. I koniec.

    Assha: Oczywiżcie, że nie mowa tu o twardnieniu sutków, które oczywiżcie zależy od podniecenia lub temperatury, a o ich wyglądzie uwarunkowanym włażnie genetycznie. Tzn, niektóre kobiety mają bardziej sterczące, inne mniej, jedne mają duże inne mniejsze.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    @Józia wrote:

    @HardDick wrote:

    , nic naprawde nie kreci jak dotyk biustu D, dla mnie to ideal. Piersi D = Hard [D]ick w kazdej sytuacji. 😀

    Jesteż pewien??

    A co powiesz na dotyk biustu babki po 60tce i dotyk biustu 20stki? Ta pierwsza ma D, a druga A. Co wybierzesz?? Kobiety (nawet i te młode) mogą mieć D, ale brzydkie. Dodaj, że po prostu kręcą Cię kobiety z dużym, ale kształtnym biustem. Wkurza mnie jak ktoż mówi ” lubię duże cycki”. I koniec.

    Duze cycki to pojecie bardzo szerokie. Generalnie ja uwielbiam piersi, ktora sa fajne, gabczaste w dotyku. Musze czuc cos w reku, strasznie mnie to podnieca. A twardniejace sutki – po prostu cos strasznego sie wtedy ze mna dzieje – podniecenie 100%. Nie wiele mi trzeba prawda?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    @HardDick wrote:

    Nie wiele mi trzeba prawda?

    Może i taaak, ale to chyba dobrze 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jakbym byl kobieta wcale bym sie nie cieszyl ze tak latwo doprowadzic faceta do wrzenia :d a czemu to chyba sie domyslacie :p

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    zia mnie wystarcza duze cycki ;] a tobie potrzebne sa jeszcze inne sprawy.. to super, ale wybacz, kazdy ma swoj sposob i upodobania 😉 Ja Twoje zdanie szanuje, szanuj moje i tyle;]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    szacun!! ;p

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    hahahahaha 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " sutki,biust ,ksztalt…. wielka zagadka dla mnie :)"

Przewiń na górę