świąteczne ozdoby, dekoracje

  • Autor
    Odp.
  • yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Robicie same jakież szczególne dekoracje żwiąteczne ? Nie chodzi mi o stroiki ze żwieczkami i bombkami ale coż fajnego, oryginalnego, co nie wymaga zachodu a ładnie wygląda

    Mam dom taki w stylu „blisko natury” i nie chcę nic sztucznego, oklepanego
    Doradźcie co i jak zrobić albo kupić?

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    ja musze zrobić cos do rpzedszkola syna i nie mam póki co pomysłów

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jak z dzieciakiem to poddam Ci super łatwy a efektowny pomysł 🙂
    Ja się włażnie przymierzam z dzieciakami z rodziny do zrobienia takich na choinkę
    Bierzesz orzeszki ziemne, farby, wate, kawałek materiału a jak masz to czapeczki z żołędzi 🙂 i co tam chcesz i robisz z nich – mikołajki z wąsami z waty i czapkami z materiału, krasnale z noskami czerwonymi z włóczki albo koralika, bałwanki z czapeczkami z żołędzia, a nawet główki reniferów można wyczarować tylko rogi z drucika potrzebne 🙂
    Chciałam wrzucić fotkę ale nie umiem :// powodzenia w każdym razie

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Wiele ciekawych pomysłów na żwiąteczne ozdoby i dekoracje można spotkać włażnie na forum,ja sama często korzystam i musze przyznać,że w praktyce sprawdzają sie. Może trzeba mieć trochę czasu na ich wykonanie,ale w końcu to sama przyjemnożć:)

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    hehehe, fajny pomysł! ładnie to wygląda

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Szukam tanich węży żwietlnych? Ktoż ma jakież pomysły?

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Leroy Merlin 🙂 Byłam ostatnio to na pewno mają bardzo tanie żwiatełka choinkowe – po 9.99 i 14.90 – na węże nie patrzyłam (na ich cenę) ale też były.

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja robię ozdoby na okna takim specjalnym proszkiem, co imituje żnieg. Na pewno wiecie, o co chodzi. Wycinam szablony, przykładam do okna i sprejuję. Mam bardzo fajne wzorki na oknie i wyglądają jak żnieg 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świąteczne ozdoby, dekoracje"

Przewiń na górę