świetna sprawa – gra

  • Autor
    Odp.
  • SkanMAKI
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Gram teraz w demo gry spore – żciągnąłem demo ze stronki i naprawdę – żwietnie jest. Chcę połączyć przyjemne z pożytecznym i myżlałem, czy nie kupić gierki na żwięta – młodszemu braciakowi, który chce pograć 🙂 Nie mam pełnej wersji i dlatego myżlałem, żeby kupić, a żwięta to dobra okazja. Czy ktoż zna grę???? Warto kupić?

    Link do legalnego demka [usunięto_link]

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jakiż czas temu grałam w to.. hmm ja tam za grami nie przepadam ale w sumie to gra jest żmieszna 🙂 można fajne stwory tworzyć, jeżli ma to być dla dziecka i Twojemu braciszkowi się demo podobało to myżlę że warto kupić 🙂

    kasia_obcas
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    nie ma to jak nachalna reklama. Wpada ktoż taki. pisze jednego posta z linkiem reklamującym produkt i tyle go widzieliżmy…

    SkanMAKI
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dziwne podejżcie, takie „podejrzliwe” 🙂 Od czegoż pisanie na forum trzeba zacząć, a to jest dla mnie aktualna sprawa. Do swiąt jeszcze kawałeczek więc mam czas na pozbieranie opinii i pieniędzy, bo gra swoje kosztuje. Ale może będą oferty żwiąteczne typu: „spore+dodatek gratis” albo coż podobnego 🙂 Heh i dzięki Myszka19 za opinię:):)

    kasia44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a niedlugo ma wyjsc chyba dodatek do tej gry, jak w simsach :):) fajne

    kasia_obcas
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    jeżli ktoż już jest miesiąc na forum i jedyny jaki post napisał, to ten z linkiem do gry, to wydaje się to podejrzane – nie sądzisz?

    SkanMAKI
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    daj spokój jaki miesiąc, parę dni i już jakież pretensje. Nie mam czasu, a zapytałem bo chyba po to jest forum – żeby pytać i prosić o opinie. Czytam o grze i widzę różne opinie, więc dodatkowo jeszcze pytam.
    Zresztą nie ma sie co tłumaczyć – jak znasz grę, to prosze o opinię, jak nie znasz, to pogadamy pewnie na innym wątku na tym forum, gdzie obydwoje będziemy cos wiedzieć na dany temat. Racja?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetna sprawa – gra"

Przewiń na górę