• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Yyyy… 65D 😯 a do tej pory nosiłam 75B…czyli,że zły?? 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    [usunięto_link]

    Jak myżlicie, ten jest ok? Kurdę nie mam czasu ru szaćsię z do mu i muszę kupić coż na necie. Poradzcie! Czy ta firma jest w ogóle wporządku, bo nie znam jej…

    lepiej zaczac od miekkiego stanika.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Jak to zacząć? I dlaczego miękki? A ta firma jest ok?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zaczac NOSIC DOBRY ROZMIAR.

    nie wiem, czy ta firma jest ok.

    sama nosze staniki angielskich marek, bo po prostu lepiej orientuje sie w ich rozmiarach. polskie firmy maja swoje tabele, ktorym ja wierze srednio, bo wychodza jakies kosmosy straszne.

    w ogole zamawianie pierwszego stanika w necie jest moim zdaniem mocno ryzykowne. nie wiem, w jakim mieszkasz miescie, ale w wiekszosci tych wiekszych sa juz dobre sklepy stacjonarne. tam zostaniesz prawidlowo zmierzona, dowiesz sie jak stanik powinien lezec, jaki powinnas nosic rozmiar, jakie fisziny, modele itd. bo sam rozmiar to tak naprawde nie wszystko.

    a kiedy juz kupisz pierwszy dobry stanik stacjonarnie, mozesz zaczac szalec na dopasowanej: jest taniej.

    agta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    O stanikach Kostara czytałam kilka niepochlebnych opinii, niestety 🙁

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Mój polski rozmiar to 65C, angielski 60E. Mam jednej stanik w tym rozmiarze kupiony na dopasowanej. Jest to balkonetka. Chciałabym teraz stanik bardziej wycięty, gładki i w cielistym kolorze. W dopasowanej jest bardzo malutki wybór, góra 3,5 staników, gdzie mogę taki stanik znaleźć? Ktoż mógłby mi pomóc?

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    WItam.

    Kupuję od pewnego czasu sobie staniki na dopasowanej. Zawsze leżą idealnie. Ostatnio zamówiłam także mamie i okazał się zupełnie niedopasowany. Wymiary mojej mamy to 85 pod biustem, w biuscie 95. Na stronce bra fitter wyszło, że powinna nosić rozmiar 75D. Taki tez zamówiłam. Miseczki okazały się lekko za duże, ale to i tak nic – nie dało się go dopiąć, brakowało z 7 cm! Biustonosz jest Marki Ewa Michalak, teraz przeczytałam na stronce sklepu, że jest specjalna tabela biustonoszy tej firmy.

    ( I teraz nie wiem, czy nie usuniecie mojego linku z tą tabelą ;/)

    Czy mogłby mi ktoż pomóc w okreżleniu konkretnego rozmiaru, który mogę zamówić?

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " świetny kalkulator rozmiarowy"

Przewiń na górę