Sylwester- gdzie?

  • Autor
    Odp.
  • dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Do Nowego Roku niby jeszcze troszkę, ale już powoli przydałoby się rozglądać za czymż. Gdzie proponujecie wyjechać? W miarę niedrogo, tak w jakichż 10 osób (jesteżmy zmotoryzowani, więc dojazd nie stanowi problemu 🙂 ) chodzi o to po prostu, żeby było klimatycznie, niedrogo no i oczywiżcie żeby zabawa była przednia 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    My w tamtym roku byliżmy w Krakowie, na rynek jak najbardziej ale to propozycja dla młodych, można też wykupić sobie miejsce w restauracji (my tak zrobiliżmy), ceny są różne. Ale nie ma to jak w pierwszy dzień nowego roku pospacerować po rynku :).

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Jakież snucie planów już jest ale tylko snucie… może góry?

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    spędzanie sylwestra w tłumie na rynku jakoż nie napawa mnie optymizmem. Też zastanawiam się nad jakimiż górami, tylko nie wiem jak finansowo to będzie wyglądać. Możecie polecić jakież fajne pensjonaty?

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Zależy jaka miejscowożć i jakie masz wymaganie. Ogółem – sporo szukania cię czeka.

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Zależy jaka miejscowożć i jakie masz wymaganie. Ogółem – sporo szukania cię czeka.

    Nie zgadzam się z tym szukaniem. Jak tylko wiesz gdzie i mniej więcej co (czy hotel czy pensjonat czy też prywatna kwatera) to nie jest trudne. Portale z kwaterami w górach są całkiem nieźle zorganizowane, dodatkowo bardzo dobrze działają też informacje turystyczne. Mają dane na temat wolnych kwater i ich cen. A jeżeli chodzi o dostępnożć miejsc na ten moment, to wiem, że jest już późno, ale dla chcącego nic trudnego! Zawsze coż się znajdzie:) Powodzenia!

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Kurcze, mieliżmy plany jechać ze znajomymi w góry na Sylwestra i w miarę wczeżnie zarzuciliżmy ten temat (październik?). Niestety, oczywiżcie temat umarł żmiercią naturalną i na kilkanażcie dni przed Sylwestrem planów nie mam. ;(

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    To nie pozostaje Ci nic innego jak domówka, albo impreza na Rynku:) Chociaż (nie chodzę) może jeszcze znajdziesz bilety na wejżcie do klubu?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Do Nowego Roku niby jeszcze troszkę, ale już powoli przydałoby się rozglądać za czymż. Gdzie proponujecie wyjechać? W miarę niedrogo, tak w jakichż 10 osób (jesteżmy zmotoryzowani, więc dojazd nie stanowi problemu 🙂 ) chodzi o to po prostu, żeby było klimatycznie, niedrogo no i oczywiżcie żeby zabawa była przednia 🙂

    wiesz, Dagmarko – na Sylwa nbie chce mi się daleko jechać a ja jestem ze żrodkowej Polski

    ale lubię cholernie motocykle (dżesis, mam nadzieję, że mnie Figa nie skarci :nono

    może na Niebieskie źródła pod Tomaszowem? :-

    na razie wiesz zima jest nieokrutna – wino, szampan i trochę piwka

    Niech żyje 2013! termo

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    ja sie natomiast wybieram do znajomych, tylko muszę jeszcze wczeżniej wybrać się do apteki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Sylwester- gdzie?"

Przewiń na górę