SZCZĘSCIE SIĘ MNOŻY TLYKO WTEDY KIeDY SIĘ JE DZIELI

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    SZCZĘSCIE SIĘ MNOŻY TLYKO WTEDY KEIDY SIĘ JE DZIELI¦

    Witam, nazywam się Mateusz i mieszkam w wawce. Mam 18 lat i jestem samotny¦ odkąd tylko pamiętam  jest mi z tym bardzo źle¦ czuje puste w sobie, bezsens w życiu. Nie mam z kim szczeże porozmawiac, kogo przytulic. Jest mi z tym zle¦ a szczerze mowiąc jest coraz gorzej¦ Nie wiem co mam z tym robic¦Ten bezsens, pustka nie daje mi normalnie życ¦ myżleć¦

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie szukaj na siłę. Ja bym zapisała się do np klubu sportowego, język itd na pewno kogoż poznasz, może będzie to ktoż wyjątkowy!!!

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    masz dopiero… 18 lat , uwierz mi ze na wszystko przyjdzie czas i pora , nie szukaj na sile bo to ci nic nie da pamietaj”nic na sile” .

    nie masz sie komu wygadac? a wiesz ze zwiazek to wiele wiele innych obowiazkow.

    powiedz szczerez po co ci dziewczyna? co to zmieni w twojej „pustce” ?

    odpowiedz sobie szczerze.. nie wierzysz w siebie , masz kompleksy , klopoty?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Oj chlopie…
    Ja też jestem sama, ale nie samotna!!!
    Samotnymi stajemy sie na wlasne zyczenie. Rusz tylek z domu. Tak jak napisala Zielonooka zapisz sie gdzies. No nie mozna tak. Co myslisz, ze jak tylko powiesz sobie ze nie chce byc samotny, to od razu ten stan sie zmieni? Nie. Musisz sie wziac za siebie a nie uzalac sie.
    Tak wiec glowa do gory. Nie musisz od razu znalezc milosci swego zycia. Baw sie z ludzmi, rozmawiaj, otworz sie. Przyjdzie czas i na milosc. Wszystko w swoim czasie.
    Bierz przyklad ze mnie hehe. Ciesz sie zyciem po prostu, a nie narzekaj 😉
    Glowa do gory 😀

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Ja tez dluugo bylam sama i wchodzilam w zupelnie popierzone zwiazki z nieodpowiednimi chlopakami az w koncu gdy odpuscilam znalazlam tego jedynego wiec mowie ci nic na sile…
    Kazdy znajdzie swoja milosc ale napewno nie w domu przy telewizorze 🙂
    Powodzenia!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    JA radzę nic na siłę !!! Bo nie będzie okey

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Na wszystko przyjdzie czas 🙂 Korzystaj z życia póki jesteż młody. Baw się a wkońcu przyjdzie też kolej na miłożć. Nie ma sensu czegoż szukać. Szczęscie samo Cię znajdzie.

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    A szukając na siłę, możesz jedynie wplątać się w coż, z czego nie będziesz ani zadowolony, ani szczężliwy.. Będziesz żałował. A dodatkowe zajęcia jak radziła Zielonooka, to dobry sposób na zbyt dużo wolnego czasu a przede wszystkim poznanie wielu nowych ludzi 🙂

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    a to nie jest tak ze sam sie troche zamykasz na te kontakty? narzekac zawsze mozna, trudniej tylek ruszyc.
    nie rob z siebie wiecznego malkontenta to zaraz ci sie jakas mila lafiryndra przyplata
    😉

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    znam ten ból
    czułam sie tak samo do czasu
    kiedy poznałam mojego R.
    ale nie szukałam, po prostu wiedziałam ze to przyjdzie z czasem
    teraz jestem szczężliwa, mam w nim przyjaciela który rozumie (chociaż nie zawsze :P), pamięta, kocha…
    ale na to potrzeba czasu

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Nie mów że jesteż sierotą. Zawsze mozesz uciąć sobie szczerą rozmowę z rodzicami , potem się do nich przytulić (tu raczej do mamy) 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " SZCZĘSCIE SIĘ MNOŻY TLYKO WTEDY KIeDY SIĘ JE DZIELI"

Przewiń na górę