Szukam gabinetu depilacji laserowej w Gdańsku

  • Autor
    Odp.
  • fanfan
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czy ktoż moze mi polecić sprawdzone miejsce? Oraz na jaki rodzaj depilacji się zdecydować? IPL a może light sheer?

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    IPL to nie jest laser ale fotodepilacja. NIe daje dobrych efektów. Jeżli zależy CI na naprawdę dobrym laserze to postaw na Palomar Vectus. Aktualnie jest to najnowoczeżniejsza wersja lasera LIght sheer. Zabieg wykonywany jest w Clinica Dermatologica na Marii Curie Skłodowskiej w Gdańsku ( II piętro centrum medycznego Life Medica). Wszystko wykonywane przez lekarzy w bezpiecznych warunkach .
    Jestem obecnie po serii zabiegów i włosy praktycznie zniknęły.

    Erikka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    depilacja laserowa jest skuteczniejsza, ja w Gdańsku robiłam depilację w salonie Prestiż na Wojciecha Kętrzyńskiego 24, ja miałam robione pojedyncze strzały, bo wczeżniej robiłam gdzie indziej, ale byłam zadowolona bardzo z ceny w Gdańsku bo zapłaciłam 50-80zł, bo np. porównując ceny w Rzeszowie to masakra – dużo więcej zapłaciłam w mniejszym mieżcie za to samo :/

    tedmugh
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Polecam salon Laser DeLux we Wrzeszczu. Chodziłam tam na depilację bikini i efekty są naprawdę zadowalające. Podobała mi się też atmosfera i podejżcie do klientek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szukam gabinetu depilacji laserowej w Gdańsku"

Przewiń na górę