• Autor
    Odp.
  • choocko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam wszystkie Drogie Panie.
    Chciałabym zasięgnąć Waszej porady.
    Mam 17 lat, ubieram się kobieco, raczej w stonowanych kolorach jeansu, bieli, czerni i różu. dodatki stanowi złoto i czerń. Mój typ urody okreżliłabym jako egotyczny: brzoskwiniowa opalenizna, czarne oczy z ciemną obwódką, które maluję kredką na a`la kocie. Włosy mam w kolorze jasnego brązu (balejaż). I chciałabym spróbować czegoż nowego i proszę Was o pomoc: jaki kolor szminki byżcie polecały? Dodam, że nie lubię być „kolorowa” – w ogóle nie używam cieni do powiek, ale z kolei naturalny kolor ust pociągnięty bezbarwnym błyszczykiem mi się przejadł. Chciałabym spróbować jakiegoż kolorku, takiego na codzień. Liczę na jakąż odpowiedź.

    Gorąco pozdrawiam 🙂 🙂

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    jak nie lubisz być kolorowa to po co szukasz kolorowej pomadki? jak dla mnie błyszczyk i nic więcej na co dzień a jeżli już chcesz to jasne róże ale tylko te powiedzmy „mokre” ładnie błyszczące jak błyszczyk aczkolwiek z kolorkiem 🙂 pozdrawiam

    choocko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    znaczy w sensie nei odwaze sie na zielen czy fiolet na usta.
    a czy jakas malina czerwien mi by pasowala czy ocs nie wiem. dlatego pytam. czy chlodne roze, czy zloto, brzoskwinia jakas?

    evita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Hm…masz ciemne oczy, jestes opalona, włosy w kolorze brązu….może złota szminka, tzn. taka z drobinkami złota albo coż w brązie?
    Czerwień też by pasowała, ale to najlepiej najpierw przetestowac rózne odcienie w drogerii i potem wybrac ten najlepszy 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    17letnia dziewczynka powinna stawiac na naturalnosc.
    kazda kobieta powinna.

    dlatego…zrezygnuj z tego „kociego oka”, ktore na codzien wyglada po prostu tandetnie. i kup sobie dobre cienie do powiek.

    ogolnie osobom, ktore nie wiedza jak sie malowac, polecic moge kosmetyki l’oreala: pomadki made for me naturals-swietne kolory na nowy sezon, dopasowane do karnacji, koloru wlosow i cienie tej samej firmy sygnowane przez gwiazdy-wystarczy wybrac gwiazde o podobnym typie urody, kolorze oczu.

    sama kupilam niedawno paletke laetitii casty do oczu szarych i moje wrazenia sa bardzo pozytywne. dobra jakosc, niewielkie pieniadze i w dodatku naprawde nie trzeba sie martwic czy kolor jest dobrze dopasowany.

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Według mnie do Twojego typu urody pasowałby błyszczyk w odieniu brzoskwiniowym. Na codzien absolutnie nie kupuj brokatów.

    magdzianka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    polecam makijaż permanentny – zawsze to coż nowego, prawda?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dziewczyny bardzo słusznie doradzają dziewczynie,żeby postawiła na naturalnożć a ta wyjeżdża tutaj z makijażem permanentnym! Na litożć Boską przecież dziewczyna ma 17 lat!! A potam co zaproponujesz: w wieku 20 lat botox?!

    Ja również uważam,że powinnaż postawić na naturalnożć-a serie z Loreala sa naprawdę rewelacyjne-tak idealnie dobranych zestawów dawno nie było!!!

    jadvvisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Warsztaty wizażu, żwietna sprawa. Sama chętnie bym się wybrała, ale trochę za daleko. Na razie staram się nie przegapić żadnej promocji, na której można spotkać się z wizażystkami, zawsze uczę się czegoż nowego. Jeżeli jesteżcie jak ja z Warszawy “ wkrótce ma być ciekawe spotkanie w salonie Nissana na Puławskiej.

    MTD
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ze swojej strony mogę polecić szkolenia organizowane (w Warszawie i na terenie Trójmiasta) przez MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa m.in. włażnie z wizażu. Obecnie dobiega końca projekt szkoleń dofinansowanych z EFS, wiele kobiet w nich uczestniczyło i było bardzo zadowolonych… może warto więc troszkę zainwestować w wizerunek osobisty i stać się piękną i żwiadomą swoich atrybutów kobietką 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " szukam porady"

Przewiń na górę