Szybkie tempo- milosc czy pozadanie? – dlugie

  • Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Rodzice mojego kolegi poznali sie na jakims tam obozie.Od razu wpadli sobie w oko. Spedzili na nim 2 tygodnie/bo tyle trwal oboz/ nie rozstawajac sie ani na chwile.To byla milosc od pierwszego wejzenia.Po powrocie z obozu po 2 miesiacach sie pobrali i sa ze soba do dzis czyli okolo 22 lat. Sa szczesliwi, maja 2 dzieci i kochaja sie ta sama, szalona miloscia co w latach mlodosci.

    Mysle ze powinnas sluchac glosu swego serca.Skoro tak jak piszesz nigdy nie czulas czegos takiego do faceta a on do kobiety, to jest znak ze powinniscie byc razem. Skoro jestescie szczesliwi to nie watro tego niszczyc. Jak zaczniecie mieszkac blizej siebie to na pewno sie wszystko ulozy 🙂

    Moj facet tez zaczol cos wspominac o slubie nie dlugi czas po tym, jak zaczelismy byc razem. Za pare miesiecy mina 2 lata a on dalej gada o tym i gada ale nic sie nie zanosi zeby sie nawet oswiadczyl…Mysle ze mowi tak, bo nie chce mnie stracic,jestem dla niego „ta jedyna”.Chcialby bysmy byli malzenstwem, ale to na razie nie mozliwe….Nie mamy mieszkania ani zadnych pieniedzy na tzw. Start.
    Moze sie kiedys doczekam 😛

    W kazdym razie trzymam za Was kciuki i cieszcie sie tym uczuciem!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    U nas też było szybciej, chociaż nie z seksem, bo mieszkamy daleko od siebie, teraz to juz razem i nie ma nic w tym złego.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkie tempo- milosc czy pozadanie? – dlugie"

Przewiń na górę