• Autor
    Odp.
  • hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Sasesetka, Zepter nie jest taki zły, już nie przesadzajmy. 😛 Chociaż fakt faktem, Fissler jest niesamowity. Sama mam identyczny zestaw jak Twój (kocham wkład do gotowania na parze <3), ale udało mi się trafić taniej, tylko, że ja kupowałam już jakiż czas temu, może teraz podrożało na święta? Ja brałam ze sklepu online Stylowa Zastawa i tam płaciłam tysiaka z hakiem. Patelnia jest fajna, bo trochę taka niczym wok, jak człowiek gotuje jedno-patelniowe dania np. kurczaka w zielonym curry z mleczkiem kokosowym (polecam!) to taka głęboka jest idealna.
    malyszon1 , oczywiżcie, nie ma co generalizować, ale dzięki szybkowarowi można a) zaoszczędzić czas b) wyrobić sobie zdrowe nawyki żywieniowe – w szybkowarze zrobisz gulasz,który na pewno będzie zdrowszy, niż gulasz garnkowy.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Tutaj jak w większożci przypadków wszystko zależy od tego jaki budżet posiadamy na zakup szybkowaru. Ja osobiżcie uwielbiam dania przygotowane na parze,np ryż czy pierż z kurczaka smakują o niebo lepiej.

    ecco
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czy wiesz, że…..
    1. Pierwszy szybkowar został stworzony przez firmę Silit w 1927 roku
    2. Szybkowar marki Silit skraca czas gotowania do 70%
    3. Szybkowar Econtrol wytwarza temp. zredukowaną do 105 st.C – zachowane większożć witamin
    4. Szybkowar z Silarganu nie zawiera niklu(!)
    [usunięto_link] .html?sef=hc

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Nie mam, ale przymierzam się do kupna, zależy mi na tym żeby był nie był za drogi, raczej żredni pułap cenowy mnie interesuje.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Szybkowar"

Przewiń na górę