• Autor
    Odp.
  • wsciekla_surykatka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Witam Kochane Panie 🙂 Chciałabym zacząć brac Tabletki anty, ale się waham. Chciałabym poznac wasze opinie, tych już bardziej dożwiadczonych. Czy po odstawieniu tabletek miałyżcie duże problemy z zajżciem w ciażę? Narazie jestem młoda i o dzieciach nie myżlę, ale później nie chciałabym mieć większych problemów z maluszkiem. I ejszcze jedno czy po odstawieniu tabletek i zajżciu w ciaży nastąpily jakiż wady u dzieci?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wady plodu nie maja nic wspolnego z zazywaniem pigulek antykoncepcyjnych.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja z kolei słyszałam, że należy odczekać po odstawieniu tabletek jakiż czas (np. pół roku), przed zajżciem w ciążę…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale to nie dlatego, zeby plod byl zdrowy.

    wsciekla_surykatka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    A z jakiego powodu jeżli nie dla zdrowia płodu?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zeby gospodarka hormonarlna organizmu miala szanse sie uregulowac, watroba dojsc do siebie.

    dawniej kobiety, ktore nie mogly zajsc w ciaze braly pigulki i probowaly zajsc w nia tuz po odstawieniu. z polecenia lekarza-w zwiazku z tym, ze czesto wystepuje wtedy wiecej niz jedna owulacja w cyklu.

    jesli rodzi sie uposledzony dzieciak, a ktos zwala wine na piguly jest po prostu glupi.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    Ty jestes po prostu glupia i poczytaj wiecej na ten temat, bo wady plodu czesto maja zwiazek z tab.anty.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ty jestes po prostu glupia i poczytaj wiecej na ten temat, bo wady plodu czesto maja zwiazek z tab.anty.

    NIGDY nie maja z tym zwiazku.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    a ja gdzies wlasnie przeczytalam ze laska brala diane 35 i ze po 2
    miechach zazywania zaszla w ciaze 😯 moja znajoma tak samo brala tabletki i zaszla…..

    dziecko moze byc chore przez np konflikt krwi

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a ja gdzies wlasnie przeczytalam ze laska brala diane 35 i ze po 2 miechach zazywania zaszla w ciaze 😯 moja znajoma tak samo brala tabletki i zaszla….. 😯

    Nie piszesz na temat.
    Nieskutecznożć tabletek to nie to samo co ich wpływ na wady płodu.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a ja gdzies wlasnie przeczytalam ze laska brala diane 35 i ze po 2 miechach zazywania zaszla w ciaze 😯 moja znajoma tak samo brala tabletki i zaszla….. 😯

    Nie piszesz na temat.
    Nieskutecznożć tabletek to nie to samo co ich wpływ na wady płodu.

    Ktoż tu czuwa na forum 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    a ja gdzies wlasnie przeczytalam ze laska brala diane 35 i ze po 2
    miechach zazywania zaszla w ciaze 😯 moja znajoma tak samo brala tabletki i zaszla…..

    dziecko moze byc chore przez np konflikt krwi

    konflikt serologiczny masz na mysli?

    w dzisiejszych czasach?!!! to chyba tylko w ciemnogrodzie.

    wady plodu to glownie sprawa GENOW. na biologii nikt nie uwzal? alez spoleczenstwo jest niedouczone. zenada.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ty jestes po prostu glupia i poczytaj wiecej na ten temat, bo wady plodu czesto maja zwiazek z tab.anty.

    Hmm..
    Wygląda na to,że ja też jestem głupia 😯

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    nie o to chodzilo, po prostu ile mozna kogos obrazac w kazdym jednym temacie?nie mozna podyskutowac na luzie bez okreslen typu glupia, kretyn, ciemnogrod, kretynskie, tyko glupi tego nie wie itp. bo ktos tu ciagle takimi slowami rzuca, ile mozna?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie o to chodzilo, po prostu ile mozna kogos obrazac w kazdym jednym temacie?nie mozna podyskutowac na luzie bez okreslen typu glupia, kretyn, ciemnogrod, kretynskie, tyko glupi tego nie wie itp. bo ktos tu ciagle takimi slowami rzuca, ile mozna?

    Ale to przecież Ty pierwsza nazwałas teraz kogoż głupim… 😕
    Tabletek nie biorę, nie brałam, nie wiem czy kiedyż będe brac, ale wiem ze wad u dziecka nie powodują. Czasem niektórzy po prostu zwalaja na nie winę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki a ciąża"

Przewiń na górę