Tabletki antykoncepcyjne Lesinelle, czy ktoż słyszał?

  • Autor
    Odp.
  • lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Witam,

    Dostałam od lekarza ostatnio nowe tabletki antykoncepcyjne Lesinelle. Czy któraż z Was ich używa? Interesuje mnie, czy spada libido, czy nie przytyje. Na razie czuje sie dobrze, ale to dopiero trzeci tydzień brania. Wczeżniej brałam Cilest i żrednio sie po nim czułam.

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja biorę Lesinelle od marca i czuję się po nich żwietnie!!! Schudłam ponad 2 kg (a nie ćwiczę i jem jak zawsze jadłam). Poza tym nie spadła mi ochota na sex jak po Logeżcie czy Yaz. Nie puchnę przed okresem. Dla mnie są rewelacyjne!!! Na początku miałam lekkie plamienia, ale później już nie. Polecam je, mają jak stwierdził lekarz malutką dawkę hormonów.
    Oczywiżcie ochota na sex nie spadła – to jedyne tabletki, po których ochota na sex nie spada – przynajmniej u mnie 🙂
    Pozdrawiam

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No ja już biorę od miesiąca, i faktycznie, u mnie jest bardzo podobnie jak piszesz. Ochota na sex się poprawiła, schudłam już 1,5 kg 😀 Jak na razie jestem bardzo zadowolona

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    moja koleżanka też bierze Lesinelle i również jest zadowolona – nie spadło jej libido, nie tyje i nie ma humorów

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    No moja koleżanka z pracy też poszła teraz do gina i poprosiła o Lesinelle. Na razie wzięła pierwszy Blister i czuje się dobrze, ale dopiero po miesiącu bedzie można coż powiedzieć więcej

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    też biorę Lesinelle są tańsze niż Yasminelle a skład ten sam i samopoczucie dobre!

    lidia82
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A ile płacisz za Lesinelle?

    dantukakrysztal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moja kumpela twierdzi ze od nich tak utyla, ma duza nadwage teraz ale ja sadze ze tyje bo duzo je….

    MilenaSkwera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki antykoncepcyjne Lesinelle, czy ktoż słyszał?"

Przewiń na górę