• Autor
    Odp.
  • Nettoja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dziewczyny to jest tak.. ja np nie jestem jakimż grubasem ale od paru dobrych lat chcę -dla siebie schudnąć.. nie potrafiłam, nie wiem dlaczego przytyłam prawdopodobnie okres dojrzewania, mam teraz 25lat i to już niestety ostatani dzwonek…
    nie raz robiłam diety, herbatki, biegi, siłownie…

    w końcu poszłam prywatnie do dietetyczki, która przepisała mi takie włażnie tabletki co piszecie na amfie.. do tego dostałam diete i na wizycie musiałam pokazać badania krwi, glukoze oraz insuline -zawartożć we krwii…

    Na drugiej wizycie po miesiącu schudłam 4kg nie jest to może dużo.. ale jest to tzw zdrowe odchudzanie i bardzo mnie to cieszy ;D .. napewno tabletki mi też w jakimż stopniu pomogły ale stosowałam w czasie tego miesiąca diete oraz ruch!
    Na trzeciej wizycie po 2tyg jakoż schudłam kolejn 2kg co daje razem 6kg 😉 i moja pani doktor powiedziała, że te tabletki są tylko po to ABY POMÓC zmniejszyc żołądek!! PRZY diecie i ruchu!!i dostałam je tylko raz- jedno opakowanie i to wszystko.. 😉 .

    Po tych tabletkach jeżeli ktos nie stosuje odpowiedniej diety pojawia się jojo a tabletek ponoć nie można brać dłużej niż 12 miesięcy…

    trzeba samemu się ograniczyć….

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    ja chyba jednak wolę chudnąc w miarę zdrowo.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Tabletki na odchudzanie to nic zdrowego. Mniej jeżć chce się np. po cynku, chromie, ale to tylko po takich suplementach. Nie ma skutecznej metody farmakologicznej na zrzucenie wagi. Polecam polecić szybkie odstawienie takich pigułek.

    Neytiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja zażywam Meridie…ona ma podobne działanie jak te tabletki, które wymieniłyżcie. Jak pierwszy raz ją brałam to też nie mogłam spać, a jak już spałam to bardzo krótko. Teraz już takiego problemu nie mam…
    No niestety chce się wyglądać ładnie to trzeba się troche namęczyć…

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Odpowiednikiem Meridii jest Zelixa,ma podobne działanie i tez na recepte.Myżle,że Twoja koleżanka przesadza z dieta.Wiem,że po tych tabletkach sie nie chce jeżć,ale trzeba sie zmusic.Jesli bierze Zelixe,albo Meridie to podobno można ja brac do roku,ale lepiej nie,bo ma skutki uboczne:kołatanie serca,nie chce sie spac po niej,reszte doczytasz jak wpiszesz w google zelixa.pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki na odchudzanie"

Przewiń na górę