Tabletki + prezerwatywa ???

  • Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hej!
    Od paru dni biore tabletki Yasminell (przynajmniej nie pekna tak jak gumka) ;P
    No i wlasnie tak jakos mimo to nie moge sie przemoc do seksu bez prezerwatyw…. No bo caly czas mam obawy ze bedzie dzidzia :/
    A jak jest u Was?
    Tylko tabletka i jazda czy zabezpieczacie sie dodatkowo??
    Duze jest prawdopodobienstwo ze zajde w ciaze zabezpieczajac sie tylko za pomoca tabletek, bez prezerwatyw? :>
    Pozdrowionka!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja zabezpieczam sie tylko prezerwatywa:) ale moje kolezanki roznie jedne tabletki+ gumka inne same tabletki. ale jak biora tabl. dluzej raczej rezygnuja z gumek

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja raczej wierze w moc tabletek,guma jest jakas taka nieprzyjemna…

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Dokładnie, gumka jest nieprzyjemna.

    Ja używam samych tabletek już dłuuuugo i jestem zadowolona. Jeszcze na szczężcie nie zawiodły. 🙂

    Nie musisz się bać. Tabletki zabezpieczają w 99% i są jedną z najskuteczniejszych metod :]

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    co za dużo to nie zdrowo 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    co za dużo to nie zdrowo 😉

    Ja to wiem. Dlatego teraz, że wynikło tak jak wynikło i nie biorę tabletek postanowiłam, że w sumie mogę ich nie brać dłużej i zrobić przerwę. Ciekawe jak zareaguje mój Mężczyzna na to bo jeszcze nie wie o moim zamiarze przerwania na dłuzej…. Trudno pomęczymy się z „gumkami” chociaż oboje ich nie lubimy 🙂

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Na początku była wyłącznie prezerwatywa…
    Później hmm (czasem prezerwatywa plus tabletki)

    A teraz bez obaw kochamy się tylko przy pigulkach.

    Czasem kobiety dla żwiętego spokoju stosuja jednoczesnie dwie metody, aby nie miec strasznych mysli, że np. nie planowanie zaszły w ciaze..

    Może i słuszne, choć ja nie umiem na to pytanie odpowiedziec jednoznacznie… jednak gdy stosujesz dwie metody (bo chcesz miec 200% pewnosc [choć dla mnie to dziwne..]) nie martwisz sie o jezuu zapomnialam tabletki, brzuch mnie boli i piersi… denerwujesz sie… i co za tym idzie nie masz okresu, spoznia sie…

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Jak brałam tabletki to nie zabezpieczaliżmy się dodatkowo. Nie czułam takiej potrzeby. Wiedziałam że mogę być spokojna.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    nie no ja oczywiscie nikogo nie potepiam za ta ostroznosc, zeby sie nikt nie poczul dotkniety, ja poprostu uwazam to za zbedna niedogodnosc i tyle 🙂

    myszka88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja biorę tebl. Hormonet i jestem bardzo z nich zadowolona:) ja je biore i dodatkowo sie zabiespieczam gumeczka na wszelki wypadek:) i wtedy wiem ze nie mam czego sie obawiac:)
    pozdrawiam 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tabletke bierzesz wlasnie po to zeby sie zabezpieczyc przed ciaza!Jesli bierzesz je,zaczelas to odczekaj bez seksu z 2 tygodnie zeby organizm sie przyzwyczail i wtedy juz spokojnie. 😳 😉 Natomiast jesli bierzesz tabsy nie uzywaj prezerwatyw!Prezerwatywy sie uzywa jesli kobieta nie bierze zadnych tabsow czy palastrow.

    Pozdro 😀

    anusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Siema.Tigerka bez urazy,ale chyba nie czytałaż ulotki,która jest w opakowaniu z pigułkami.Wyraźnie jest napisane,że działa jak powinna już w drugim dniu po przyjęciu pierwszej.
    Ja się do tego stosuje,bo przecież producent tych pigułek wie w 100%
    jak one działają.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    anusia moze i masz racje 🙂 Mi lekarz powiedzial , aby jednak poczekc troszke(tydzien)Ale wiem, ze dzilaja „od razu” jesli mozna tak powiedziec. Zawsze wole uwazac i juz taka jestem 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    anusia moze i masz racje 🙂 Mi lekarz powiedzial , aby jednak poczekc troszke(tydzien)Ale wiem, ze dzilaja „od razu” jesli mozna tak powiedziec. Zawsze wole uwazac i juz taka jestem 😆

    Jaki gosc to ja 😛 🙄 cos zle kliknelam upsssssss 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki + prezerwatywa ???"

Przewiń na górę