Tabletki wspomagające odchudzanie a jakożć spermy

  • Autor
    Odp.
  • asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Witam
    Razem na narzeczonym staramy się o dziecko a on teraz wymyżlił, że musi schudnąć i chce brać Thermo Speed Exterme. Uważam, że nie jest to dobry pomysł, bo nie wiadomo jaki wpływ ma ten preparat na sperme. Szukałam jakiż artykułów na tan temat ale nic nie znalazłam. Wszędzie tylko pisze a wpływie takich tabletek na ciąże ale nic o spermie. Jeżeli ktoż ma jakąż wiedzę na ten temat bardzo proszę o podzielnie się nią. Z góry dziękuję za pomoc.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Witam
    Razem na narzeczonym staramy się o dziecko a on teraz wymyżlił, że musi schudnąć i chce brać Thermo Speed Exterme.

    a to Ignac, cholera 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Uważam, że nie jest to dobry pomysł, bo nie wiadomo jaki wpływ ma ten preparat na sperme.

    oczywiżcie, też się zgadzam, Asiulku! 😈

    [usunięto_link] wrote:

    Szukałam jakiż artykułów na tan temat ale nic nie znalazłam. Wszędzie tylko pisze a wpływie takich tabletek na ciąże ale nic o spermie. Jeżeli ktoż ma jakąż wiedzę na ten temat bardzo proszę o podzielnie się nią. Z góry dziękuję za pomoc.

    peeewnie, że tak! zachęć go do pieszczot, a to odchudzanie niech se zostawi PO 😉

    no i lepiej nie tabletkami, tylko niech pójdzie na siłownię, rowerek, w góry, o! kurna 👿

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tabletki wspomagające odchudzanie a jakożć spermy"

Przewiń na górę