Tańczacy żołnierze

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    Interesuje mnie Wasze zdanie na temat tańczacych zołnierzy juz dosc dawno temu to było furrora w internecie tylko jakos teraz naknełam sie na ten filmik
    Jestescie za, uwazacie ze to nic złego , czy raczej ze Im to nie wypada

    [usunięto_link]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Było w wiadomożciach jakiż czas temu. Zostali surowo ukarani. Sytuacja ma dwa oblicza.
    1. W tym czasie byli narażeni na atak.
    2. Myżlę ,że takie coż dobrze się odbiło na ich psychice w końcu żyją w ciągłej wojnie już sporo czasu. A przy okazji w takim syfie umieli znaleźć trochę pozytywów.
    Tyle ode mnie:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W jakiej bazie? 😀 To żołnierze izraelscy ,tam panuje między Izraelem ,a Iranem wojna. Był to patrol i raczej nie narażali nikogo poza sobą. Bomby spadają tam wszędzie, w sumie całe ziemie to jeden wielki poligon. Ataki kierowane są na każdego, głównie cywili.

    rak33ieta1980
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Myżlę, że nic złego nie robią, a trochę rozrywki i im się przyda…

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    owszem.. nie rozumiem tego zamieszania jakie wywołało to wydarzenie.. 🙂
    Każdemu należy się trochę luzu.. ale patrząc z drugiej str narazili się .. w sensie mogli stać się łatwym celem… 😉

    Armompass
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Potrzebujesz tłumaczenia ważnych dokumentów na język angielski? Skorzystaj z usług profesjonalnego tłumacza przysięgłego języka angielskiego i miej pewność, że Twoje dokumenty będą przetłumaczone zgodnie z wymaganiami prawa. Nasza firma zapewnia pełną poufność i terminowość realizacji zlecenia. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możemy pomóc!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tańczacy żołnierze"

Przewiń na górę