• Autor
    Odp.
  • Makaronia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Chciałabym wkupić się w Wasze łaski informacją o tanich biletach kinowych 🙂 Niestety, opcja tylko dla mieszkanek Warszawy.

    Kino Praha, ul. Jagiellońska. Co żrodę prezentują kilka bloków (m.in. z klasyką kina, jak Casablanca), a bilety na nie są po 5 zł 🙂

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    świetna opcja. Szkoda, że nie jestem z Warszawy, bo bilety za 5zł to istne marzenie każdego kinomana :).

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Chciałabym wkupić się w Wasze łaski informacją o tanich biletach kinowych 🙂 Niestety, opcja tylko dla mieszkanek Warszawy.

    Makari, wkupiłaż się 😉 jestem trochę z Wa-wy 😆 nawet więcej jupi

    [usunięto_link] wrote:

    Kino Praha, ul. Jagiellońska. Co żrodę prezentują kilka bloków (m.in. z klasyką kina, jak Casablanca), a bilety na nie są po 5 zł 🙂

    dobra, przyjdę, w co będziesz ubrana?

    ps. z góry > zapraszam na kolację 😛

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Taniutko, ale poza warszawą można obejrzeć 3D za 15 zł, wiec nie ma co płakac, ze tylko w Warszawie takie promocje 😉

    Fajne są też żrody w Cinema City i Multikinie – dwa bilety w cenie jednego. Ja często korzystam

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Ninool- ale to raczej nie na nowe filmy 🙂 Ja pamiętam u nas takie akcje, na feriach ale to było, żeby nie skłamać ponad 15 lat temu. 🙂
    Sweet Coffe- włażnie o tych żrodach słyszę co jakiż czas. Masz teraz jakiż film na oku?

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    a ja szukam jakiegoż filmu na walentynki, chce wyjżć do kina z chłopakiem. nie chce wybrać typowej komedii romantycznej ale zależałoby mi tez na czymż z wątkiem miłosnym.

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    macie coż na oku, ciekawego?

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Owszem jupi

    Ostatni wszyscy dookoła mnie rozsiewają zlą energię, więc idę na Poradnik pozytywnego myżlenia 😀

    Natalka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    bilet do multikin z opakowaniami kinder bueno jest tańszy 🙂

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    @Sweet Coffee wrote:

    Owszem jupi

    Ostatni wszyscy dookoła mnie rozsiewają zlą energię, więc idę na Poradnik pozytywnego myżlenia 😀

    OOOOO a co to za ciekawy tytuł? Mi też się przyda upgrade humoru 😛

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Zacny komedio-dramat z Jennifer Lawrence i Bradleyem Cooperem z ożmioma nominajcami do oscarów 😉
    W piąteczek premiera.

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    I Robertem DeNiro! 🙂 Zapomniałam, że on będzie na początku roku. :O Bo tak w ogóle to jest ekranizacja popularnej dożć książki o takim samym bodaj tytule (książki nie znam ale wiem, że taka jest).

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Trochę nie w temacie, ale nie mogłam sobie odmówić – cóż poszłam na poradnik nie tanio bo w weekend, ale naprawdę warto! Film jest cudowny. Czarujący, zabawny i taki życiowy (choć nie każdy cierpi na nerwice jak bohaterowie, to każdy coż z niego wyniesie ;))

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Sweet Coffe- nie wiem, czy mogę coż dodać, widzieliżmy w sobotę, mnie po prostu rozbroił ten film, w pozytywnym sensie. Teraz będę obserwować, czy ile zgarnie oscarów z tych 8 nominacji jaki dostał.
    Jest jeden minus obejrzenia „poradnika”, ciężko będzie mnie teraz zadowolić filmem, a już zwłaszcza komedią. 😉

    IgaPiosik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Tanie kino"

Przewiń na górę