taniec na super figure

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    czy uczeszczacie na jakies zajecia taneczne?? jesli tak to na jakie?? ja chodze na break dance i hip-hop i powiem wam ze to mi super poprawia humor a do tego dobrze rzezbi figure. moja kolerzanka byla troche otyla i miala troszke grubiutki brzuszek ale juz po 2 miesiacach ma super figure az pozazdroscic mozna. naprawde polecam 😈

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ja jak na razie nie uczęszczam na żadne zajęcia taneczne,aczkolwiek chciała bym zapisać się na break dance lub hip-hop :),ale niestety w moim mieżcie nie ma takich kursów 😥 Bardzo Ci zazdroszczę tego…A włażnie w jakim mieżcie mieszkasz?? 😀

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja mieszkam pod wroclawie i na zajecia tez musze dojezdzac ale oplaca sie. w wroclawiu jest dozo takich klubow

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    No ja mieszkam na takim zadupiu że u nas to zupełnie nie ma żadnych zajęć dla dziewczyn oprócz tańca towarzyskiego 😥 a miała bym mały problem z dojazdami do innego miasta

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    na moim zadupiu tez niby nic niema ale sa zajecia w swietlicy. wydaje mi sie ze w wiekszosci nawet wsi jest jakas swietlica lub takie miejsce a tam mozliwe ze odbywaja sie takie zajecia.

    Emilaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Ale nie u nas….u nas nie ma nawet żwietlicy 🙂 Łowicz to jest zadupie i to straszne…haha 😀

    Kianit
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    nooo taniec jest żwietny na figurę

    ja osobiżcie tańcze taniec brzucha i wszystko co pozwala się wyginać
    a oprcz tego bardzo sobie chwalę aerobiki z elementami tańca

    pozdrawiam, Dominika

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ja uczęszczam na takie zajęcia 😀 Co piątek lub sobotę wieczór 😆 😀 nie ma to jak się wyskakać wytańczyć i wybawić. Spalanie kalorii za darmo 😉

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    mi to bardzo poprafia humor. w dodatku to jest lepsze od jakis diet bo mozesz normalnie jesc ale uczeszcajac na zajecia i sylwetka jest ladnie wymodelowana

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja nie chodze na zadne kursy.. ale czesto za to bywam na dyskotekach i koncertach… mrau 😀 zawsze po takich imprezach jestem padnięta 😉

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    moje miłe taniec to jeden z najbardziej miłych a zarazem bardzo efektywnych ćwiczeń.
    j jestem często na dyskotekach i to jest najlepszy sposób na aerobik. 😀

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    ja tak sie otanczylam w sobote ze teraz mam zakwasy na nogach 😕 i ciezko mi chodzic 😆

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uwielbiam tanczyc! Jednak nie chodze na żadne kursy.Na imprezach zwykle razem ze znajomymi wykazujemy własną inwencję twórczą i tak własnie powstaja nasze układziki taneczne 😆 Potrafię tańczyc cała noc(w szpilkach na dodatek),bo nie ma takiej siły(oprócz szybkiego drinka lub „banieczki”),która mogłaby mnie sciągnąc z parkietu 😀 A jaki to ma wpływ na moją figurę?Cóz…poza zakwasami i obolałbymi nogami po takiej szalonej imprezie,nie zauważam żadnych innych zmian… 😉

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Moze jak bym tanczyla co 2, 3 dni byla by roznica troche kilogramow napewno by sie zbilo 🙂

    radi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Taniec to swietny sposob na zrzucenie zbednych kalorii, wiem z wlasnego doswiadczenia.

    Tancze juz o 8 lat i jem wszystko jak leci, a caly czas mma ladny brzuch =)

    Jesli bedziecie szukac szkoly tanca polecam strone:

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " taniec na super figure"

Przewiń na górę