• Autor
    Odp.
  • samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    @mellodiv wrote:

    Abi zwróciła uwagę na rzecz bardzo ważną! Zmieniasz zdanie jak chorągiewka. A to oznacza, że ten tatuaż robisz bo… no bo tatuaże sa fajne. Ponadto, jeżli ma się jakież ukryte znaczenie w tatuażu to nie przebiera się we wzorach tak od siebie różnych….
    No, ale tak, jak mówiłam – Twoja decyzja, ale przemyżl to jeszcze ze 100 razy…

    Tu się zgadzam. W takim wypadku warto zrobić sobie na próbę tattoo henną, aby sprawdzić jak się z danym wzorem czujesz. Tatuaż to coż trwałego i myżlę, że powinno się starannie przemyżleć wybór wzoru. To nie kolczyk, po którym zarożnie dziurka i pozostanie co najwyżej mała blizna. Sama mam wzór, który „coż znaczy” dla mnie i ma mi przypominać ważną dla mnie rzecz – już zawsze.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja zawsze marzyłam o tatuażu. Chciałam wytatuować sobie łydkę. Miał być tygrys. Ale boję się włażnie tego, ze za kilka lat nie będę mogła na niego patrzeć. Dlatego myżlę i myżlę 💡 💡 💡 💡 💡

    marianka_love
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mi najbardziej podoba się ten pierwszy – aniołek. Ja mam tatuaż na plecach, niewielki znaczek chiński oznaczający duszę.

    Frida
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie podobają mi się te tatuaże. Takie słodkie że się niedobrze robi.
    Do tego nie mają żadnego przesłania. Może coż bardziej wyrazistego?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tatuaż"

Przewiń na górę