Termolifting Zaffiro – rewolucja?

  • Autor
    Odp.
  • czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Ciekawy zabieg.. 🙂

    Włażnie może któraż korzystała no sama jestem ciekawa!

    dalej kobietki!

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Bardzo ciekawy zabieg. Tylko w Krakowie?

    Bella32
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tylko w większych miastach. Wiem, że jeszcze w Warszawie jest i w Gdańsku.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Tylko w większych miastach. Wiem, że jeszcze w Warszawie jest i w Gdańsku.

    W Warszawie w klinice Amaya wykonuje sie ten zabieg. Moja znajoma była na nim jakież 2 tygodnie temu chciała wypróbować. Wróciła zadowolona.
    A wy myslicie poważnie nad tym, żeby sobie Zaffiro zrobic? 🙂

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja włażnie tam robiłam ten zabieg w Warszawie. Z efektów byłam i jestem zadowolona. Muszę jednak przyznać,że nie był to bardzo przyjemny zabieg podczas którego można było oddać się relaksacji:) Inna sprawa,że inteligentnie poszłam na zabieg w trakcie okresu

    aska1980
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mnie lifting zawsze się kojarzył z wygładzaniem zmarszczek, a to przecież można również zliftingować sobie te partie ciała gdzie mamy obwisłą skórę np. po ciąży czy gdy zbyt gwałtownie schudniemy.
    Strasznie podoba mi się okreżlenie tego zabiegu „szafirowy sposób na młodożć”, bierze się chyba stąd że głowica jest szafirowa.
    Nie dziwię się, że do przyjemnych ten zabieg nie należy, ale nie mogę sobie wyobrazić uczucia rozgrzewania głębokich warstw skóry z jednoczesnym chłodzeniem powierzchniowym, jakie to uczucie?
    Jedynym mankamentem zabiegu jest to, że końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu, ponieważ proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, ale warto poczekać.

    Nadanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ciekawi mnie ile takie zabiegi Zaffiro kosztują i czy są do niego przeciwwskazania? Maryżka czekam na Twoją relacje z efektów tego zabiegu.

    Wurzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dobry zabieg

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Rewolucja ro mocne słowo. Zabieg jest rewelacyjny, zwłaszcza jak przy tym można go znaleźć w dobrej cenie (a mega tani nie jest) 😆 Polecam obecnie w [usunięto_link]

    ines666
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dzisiaj oferta zabiegów redukujących zmarszczki czy obwisłe fragmenty skóry jest bardzo różnoraka. Ja osobiżcie nie poddałam się nigdy liftingowi, choć byłam temu bliska. Za to wypróbowałam zabieg Accent Your Body. Ma również działanie ujędrniające skórę, wygładzające ją, napinające. Daje super efekty w walce z cellulitem i rozstępami, pomaga uszczuplić dane partie ciała, zredukować zmarszczki itd. Zabieg poprzez działanie energii radiofrekwencji sprawia, że odbudowuje się kolagen w skórze i zaczynamy wyglądać młodziej i ładniej. Polecam wszystkim.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Zaczelam sie interesowac tym i znalazlam zabieg ktory jest mocniejszy od zaffiro. Czterokrotnie jak mi powiedziano 😉 Nazywa sie Biorad – zrobilam jeden na bruzdy wokł nosa , ktre mi sie pojawiaja. Rzeczywiscie dziala od razu taki termolifting, a skora po kilku tygodniach jest jeszcze lepsza Robilam tu: [usunięto_link]

    izkass
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja polecam zabieg Zaffiro. U mnie efekty super. Zabieg wykonałam w Krakowie w Ego MED Spa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Termolifting Zaffiro – rewolucja?"

Przewiń na górę