• Autor
    Odp.
  • rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    maseczki z glinka zielona lub szara, najlepsze.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    U mnie bardzo pomocna, dokladnie oczyszczajaca okazala sie maseczka weglowa, nie pamietam ale to chyba z bielendy byla. Teraz staram sie raczej zapobiegac, niz walczyc. Zmienilam wiele kosmetykow, odstawilam podklady, ktore mnie zapychaly, przez ktore tego sebum bylo coraz wiecej. Moj makijaz teraz to krem bb (z gr, bb cream beauty balm, bardzo lekka konsystencja, swietnie sie wtapia w cere, ukrywa jakies malutkie niedoskonalosci i ma filtr przeciwloneczny, 25 SPF-a to tez jest wazne przy cerze tradzikowej), tusz na do rzes i od czasu do czasu pomadka. I bardzo dokladnie oczyszczam twarz kazdego dnia!

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja mam cere tlusta i blyszczaca, wiec stosuje maski z glinka i kremy matujace a ostatnio tez udalo mi sie kupic puder transparentny, Long Wear Finishing Powder z Golden Rose i on jest bardzo fajny, bo ma w sobie maczke kukurydziana, ktora wchlania sebum i cera zdecydowanie mniej sie swieci.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Moja znajoma miała problem z trądzikiem i wiem, że leczyła to laserem w Dermedika w Krakowie i efekt jest naprawdę duży, sama ją widziałam to byłam w szoku. Jak pamiętam jak wyglądała wcześniej, a teraz to nie ma nawet porównania.

    Pandora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dziewczyny, kobiety…
    Szukam czegoś dla córki. Ma 10 lat, straszną cerę i już zaczynają się jej pojawiać może nie normalne pryszcze, ale krostki. Co mogę jej kupić, żeby nie zaszkodzić młodej cerze? Macie jakieś pomysły, albo podobne doświadczenia? I uprzedzając pytania to nie jest alergia. 😉

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Polecam peeling magic peel z bielendy, oczyszcza pory, redukuje zaskorniki, pozbawia przebarwien i naprawde cra wyglada duzo, duzo zdrowiej.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A ja polecam oksydermabrazję. Już po pierwszej wizycie była widoczna różnica. No i co ważne wypryski szybciej się goją.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    może jakiś zabieg, myślałaś o tym? Jeśli chodzi o Kraków to znam gabinet Dermedika tam na pewno doradza i powiedzą co da się z tym zrobić, ale wiadomo to twoja decyzja. ja miałam problem z trądzikiem i tak to rozwiązałam

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Z tradzikiem nie pomoge, bo u mnie mimo cery tlustej tradzik pojawia sie tylko przed gorszymi dniami u kobiet 😉 Natomiast na blyszczenie sie buzi z pewnosci polecic moge maseczke normalizujaco matujaca z bielendy o zelowej formule-jelly mask 🙂 U mnie sie sprawdzila rewelacyjnie, super zmatowila i dodala blasku, zapobiega tez jakims przebarwieniom dzieki witaminie C 🙂

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A próbowałaś kremów, płynów do tłustej i mieszanej cery? A maseczki takie jak bielendy silver detox – detoksykująca do cery mieszanej i tłustej, która zawiera nano srebro, węgiel, aktywny cynk?

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] nie slyszalam nigdy o tej masce, ale potwierdze, ze produkty z aktywnym weglem sa swietne. Ja korzystam z carbo detox, tez od bielendy 😛 Jestem bardzo zadowolona, bo czuje jak szybko znikaja zanieczyszczenia z mojej twarzy, krem bardzo fajnie matuje ale zarazem nawilza i dodaje skorze miekkosci. Dodatkowo problem z pojawiajacym sie tradzikiem jest duzo mniejszy.

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    na tradzik to ja sobie najczęściej robię peeling medyczny w klinice Mediart Clinic w Poznaniu, kilka takich peelingów, regularnie zrobionych sprawiły,że moja cera , jest śliczna i gładziutka, moge każdemu polecić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tłusta cera, trądzik – co polecacie?"

Przewiń na górę