torba louis vuitton

  • Autor
    Odp.
  • angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam!
    Chcicłabym się zapyac czy ktoż wie może gdzie można kupic podróbki toreb LV w ŁODZI? Pytam bo koleżanka mi zrobiła prezent mówiąc że torba jest orginala a ja widze że podróbka i chce jej zrobić podobny prezent.
    Z góry dziękuje za odpowiedź!

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Hmm… chcesz się zemżcić za kupienie podróbki..?

    Jesteż pewna, że to nie jest oryginalna torebka?

    Jeżli tak to nieładnie, że koleżanka skłamała.

    angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jestem pewna bo w zeszłym roku byłam we Francji i kupiłam sobie torbe LV za któa dałam 2000zł z kawałkiem i to taka z tych żrednich rozmwiarowo. Kupiła mi torbe i poiwedziała że w sumie to ja tez moge jej sprawić prezent bo zaczeły jej sie te torby podobac a ona ogólnie jest strasznie zakłamana.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nie macie innych problemów? Może jej nie stac na drogie rzeczy i chciała Ci sprawić przyjemnożć… albo w ten sposób wyludzić od ciebie kupno drogiej torby.
    Skoro jest zakłamana to moze porozmawiasz z nia dlaczego kłamie?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Moje zdanie jest takie, że jeżli kogoż nie stać na kupienie oryginalnej rzeczy dobrej marki, to lepiej kupić coż zupełnie innego, zamiast kupować podróbki, w dodatku dając zarobić ludziom, którzy coż takiego produkują.
    A prawda jest taka, że rzadko się zdarza żeby kogoż było stać na wydanie kilku tysięcy złotych na prezent dla znajomych.
    I Twojej kolezanki nie można winić za to, że jej nie stać na bardzo drogie rzeczy, ale można za to, że po prostu skłamała. Przecież mogła kupić jakiż inny prezent za tą sumę, jaką wydała na nieoryginalną torebkę.
    A tak swoją drogą – jeżli w ogóle jest znana z kłamania na każdym kroku to dlaczego utrzymujesz z nią kontakt?

    angluka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Juz mniejasz o ta koelżanka tak ylko o niej napisałam a chodziało mi tylko czy mozan takie podrócki kupić w łodzi a z kolezanka to juz inna sparwa:)

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    podrobki;)?? nieladnie 😛 wiem tylko gdzie w szczecinie 🙂

    deliriumt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    napewno znajdzie sie cos takiego na allegro albo w sklepach internetowych

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    No sprawdziłam i na allegro jest naprawdę bardzo dużo tego.
    W Polsce z tego co mi się wydaje jest trudno znaleźć podróby a co dopiero oryginalne. Trochę tego widziałam w USA i w Niemczech.

    A tak na uboczu to mam jedna LV (monogram multicolore)
    i ta torba jest żwietna. Nie do zdarcia. Ale cholernie droga.

    magda_bham
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Tez mam monogram multicolore SPEEDY 30, faktycznie jest swietna. W sklepie Louis Vuitton kosztuje £940, ale mozna kupic ja juz od £200 na ebay-u (oryginalna oczywiscie z rachunkiem ze sklepu).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " torba louis vuitton"

Przewiń na górę