• Autor
    Odp.
  • dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Tydzień temu zaczęlam pracować i rozważam zabieranie tostów na obiad. Chciałam poznać wasze zdanie na ten temat. Co wy jadacie w pracy ❓

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak to tostow? i co? zimne bdziesz potem jadla?

    ja od maja nie mam normowanego czasu pracy, ale przedtem mialam masakre: zdarzalo sie, ze z zajec szlam na osiem godzin do roboty.

    co jadlam…kanapki z pelnoziarnistego pieczywa z czyms dobrym w srodku, zdarzaly sie drozdzowki, czesto salatki (robilam sobie w domu albo moj facet mi robil lub kupowalam), jogurty.

    generalnie bralam do jedzenia to, co lubie. ale taki tryb zycia sprzyja niezdrowemu jedzeniu. to prawda.

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    jak to tostow? i co? zimne bdziesz potem jadla?

    ja od maja nie mam normowanego czasu pracy, ale przedtem mialam masakre: zdarzalo sie, ze z zajec szlam na osiem godzin do roboty.

    co jadlam…kanapki z pelnoziarnistego pieczywa z czyms dobrym w srodku, zdarzaly sie drozdzowki, czesto salatki (robilam sobie w domu albo moj facet mi robil lub kupowalam), jogurty.

    generalnie bralam do jedzenia to, co lubie. ale taki tryb zycia sprzyja niezdrowemu jedzeniu. to prawda.

    no włażnie ja lubie zimne z dżemem, takie zboczenie mam 😆 problem polega na tym, że pracuje 10 godzin i przerwy między posiłkami wynoszą 4-5 godzin i musze się czymż „zapchać” żeby dociągnąć do przerwy a nie chce sobie zniszczyć organizmu 🙁

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Takie pytanie, ile taki tost może mieć kalorii??Uwielbiam tosty z żółtym serem i wędliną stąd pytanie ile tak naprawdę pochłaniam kalorii.

    Emiska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Uwielbiam tosty! I też robiłam sobie do pracy. Zimne sa b. dobre. Do srodka mozna przeciez włożyc same pysznożci, chocby ser pleżniowy, czy żółty i ananasa. 🙂 Ale polecam Ci szczególnie z rybką. Oczywiżcie wczeżniej usmażoną. W tożcie ładnie się „zamyka”, mozna dodac nawet pomidora. Bardzo sycące i zdrowe. Nie mozna tylko za bardzo przypiec, bo potem są twarde. (Piszę o tostach a la sandwich oczywiżcie, w zamykanym opiekaczu). :)) Smacznego!

    medewa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja niestety nie zawsze mam czas zeby sobie cos przygotowac, dlatego do pracy zakupuje sobie najczesciej gotowe surowki, rzadziej zamawiam gotowe dania. Jako wegetarianka mam zreszta pewne ograniczenia 🙂

    Emiska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Do pracy możesz też zabrac gotowe danie do zrobienia w mikrofali – w większożci firm w kuchni jest – nie wiem, jak u Ciebie? Kiedyż myżlałam, że są niezdrowe, ale ostanio, jak mi sie spieszyło, musiałam cos takiego „przygotowac” i było pyszne! Przeczytałam skład na opakowaniu – jak zawsze – i okazało sie, że o dziwo nie ma tam sztucznych żwiństw. To była, zdaje się, panga w sosie serowym.

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja tez zabieram często gotowe jedzenie do pracy. U mniemikrofalówka jest więc jak najbardziej ułatwia mi to zadzanie:) zabieram czasami obiad z poprzedniego dnia ale często korzystam z gotowych dań które można kupić w sklepie. Ostatnio np filet z kurczaka …chyba w sosie czosnkowym. Bardzo smaczne

    Emiska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No i jak masz czas sama gotowac, to polecam dania jednogarnkowe. Wrzucasz, co masz i co lubisz. Jakies mięsko – kurczak np., możesz podlac bulionem i dodajesz warzywka. Ja używam mrożonych, np. takich „gotowych na patelnię”, bo są ciekawie dobrane – kolorystycznie. 🙂 Duszę wszystko razem, czasem dorzucam makaron. Można spokojnie zabrac do pracy i daje się szybko zjeżc ;)).

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    To podobnie jak ja. Najczężciej kupuje sobie paluszki rybne. Przyrządzam je różnie, w zależnożci od czasu. Zwyklje biore do tego jakis jogurcik i sniadanie gotowe

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    z tymi warzywami na patelnie to dobry pomysł. To też bardzo wygodny i smaczny pomysł.

    Emiska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Oj narobiłyżcie mi apetytu… Dawno nie jadłam paluszków rybnych. Muszę sobie zrobic. Robię w piekarniku i pocięte wrzucam do sałatki. 😀

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    wow…z tym że do sałatki to jeszcze nie słyszalam ale to super pomysł. Ja lubię z frytkami i surowkami…do tego jakiż pyszny sosik i mniam:) najlepszy obiad pod słońcem:)

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    nie wiem jak tosty, ale co jakis czas pieke sobie bagietki, mam taka maszyne moulinexa wiec robie sobie swieze, ciemne i pachnace i biore ze soba do pracy. nie lubie takich zwyklych kanapek gotowych bo sa wilgotne i mi nie smakuja, a zawsze dobrze jest wrzucic cos konkretnego na zab…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Można zabrać sałatki przygotowywane w domu…Ja polecam filety rybne które można przygotowywać w mikrofalówce

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " tosty"

Przewiń na górę